Wtorek, 26 marca 2019 r.

Wszystkie bilety na mecz Wisła - Legia zostały sprzedane!

Jak na Twitterze poinformował nasz klub - wszystkie bilety na niedzielny mecz Wisła - Legia zostały sprzedane! W związku z nieobecnością kibiców gości, do dyspozycji klubu są także sektory na ogół przeznaczone dla przyjezdnych, nie ma ponadto konieczności tworzenia stref buforowych, a to oznacza, że uprawnionych do obejrzenia meczu na stadionie będzie 33 tysięcy osób!

Tym samym do kibiców Wisły Kraków należeć będą dwa frekwencyjne rekordy bieżącego sezonu. Aktualnie bowiem największą frekwencją pochwalić mogliśmy się po potyczce derbowej, którą oglądało ponad 28 tysięcy fanów.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


25    Komentarze:

esaper
Komplet ?
Na razie chyba tak nie do końca. G3, G4, G5 do tej pory nie były wystawiane do sprzedaży Remont został skończony ? Nikt się nie chwalił..... od razu na wszelki wypadek sam siebie zminusuję :lol:

33            -64
~~~jazz
G3, G4, G5
zostały przekazane dla Młodej Armii Białej Gwiazdy!

109            -5
GrzegorzS
Ale trzeba zaznaczyć, że realnie biletów
zeszło ciut mniej, bo sektory G3, G4, G5 to inwestycja klubu w prszyszłość wejścówki dla dzieci i młodzieży i tylko po cześci klub za nie zaksięgował juz teraz wpływ kasy, ale to wielka inwestycja w przyszłość. Zarazem dla wielu to będzie nauczka na przyszłośc, by nie ociągać się z kupowaniem wejścówek jak są i liczyć, że cos jeszcze udostępnia lub doadzą. Niech teraz żałuja Ci, którym się nie chciało i czakali, na zaś. Klub świetnie to zagospodarował i rozwiazał problem wypełnienia sektora gości i bufora, który będzie pełby na mecz z Legia i pustawy na mecz z Gliwicami. Inna sprawa, ze może ktos by potrafił tak zagwaranowac bezpieczeństwo by nie trzeba było wyłaczac ze sprzedaży sektorów buforowych. Ten sektor Gości nalezało by podzielic na dwie odrębne części umożliwiające wykorzystywanie go gdy grupa gości liczy np. 500 osób. Klub naprawdę traci sporo kasy w sezonie nie mogąc sprzedawać biletów na sektory buforowe. Współczesna technologia pozwala użyc na tyle mocnych materiałów by uniemożliwić ich rozbici i przedostanie się chętnym do bitki nawet wyposażonym w wyrwany grzejnik.

71            -11
Kosmaty
@GrzegorzS
Sektory buforowe to nie tylko kwestia technologii/bezpieczeństwa, ale także przepisów prawnych dot. organizacji meczów piłkarskich. Co do podzielenia tego sektora, to kwestie techniczne, nie wystarczy tylko podzielić krzesełek, ale trzeba byłoby zrobić zupełnie osobne wejścia na tą drugą część (kraty na korytarzu nie załatwiają sprawy), jednak pomysł teoretycznie ciekawy i do zrobienia. Pytanie czy opłacalny. Ciężko zakładać, by spotkanie z Piastem, Miedzią czy nawet Pogonią zapełniło stadion pod korek, jednocześnie mało realne by z Poznania czy Warszawy nie wykorzystali kompletu biletów przysługujących gościom. Zatem na hitowe spotkania (będące w stanie zapełnić nasz stadion) albo goście zwykle przyjeżdżają w komplecie (pełen sektor gości "zasiedlony"), albo nie ma ich wcale (mają wyjazdowy zakaz), a na pozostałe spotkania i tak nie ma pełnego stadionu, więc obecne bufory na dzień dzisiejszy i tak nie są potrzebne do sprzedaży... więc ligowe spotkanie, w którym stadion byłby pełen, a kibiców gości tylko połowa z przysługującej im puli, trafi się może raz na sezon, albo jeszcze rzadziej, to raczej będzie ewenement. Czy zatem warto ponosić koszty potrzebne takiej modernizacji?

24            -5
Kosiarz
Moje marzenie...
żeby karnet na Wisłę, można było kupić dopiero w momencie jak ktoś zrezygnuje (nie przedłuży) "ze swojego" miejsca ;-) Biorąc pod uwagę, jak wszystko fajnie kiełkuje tej wiosny przy R22 może niedługo się spełni. Do zobaczenia w niedzielę :-)

50            -5
~~~TSWLKRK
33.000!!
BRAWO!!!!

58            -2
~~~Mkrak
Niech cała Polska zobaczy
Tak pomagać klubowi w każdym meczy u siebie. Z jednej strony sprzedane wszystkie bilety, z drugiej doping 33 tysięcy kibiców. Pokazać całej Polsce pierwsza transmisja w TVP + C+ jakich kibiców ma Wielka Wisełka.

67            -3
~~~Bebetto
Może nie wszyscy pamietają, albo wiedzą, ale kiedy
Wisełka grała na starym stadionie, to kibice byli na drzewach, potem na wieżach i na dachu za bramkami. Tak było z Celticem, gdzie było dwa razy wiecej kibiców niż pojemność stiadionu. Było super, tylko cięzko było oddychać i ani Straż Pożarna i inne służby nie przeszkodziły. Mamy komplet i nie chce sugerowac, że zostały schody. Moim znajomii zza Małopolski nawet by tam siedzieli na takim meczu. Drodzy zawodnicy nie zawiedzcie kibiców i z Legią zagrajcie na full !

73            -1
~~~tsss
chciałbym żeby Stanowski oddał Sarapacie kasę
podczas tego meczu. Warunek -musi sama ją odebrać. I przed samym mecze zostawić jej aktówkę na środku boiska :lol: A w aktówce oczywiście nie kasa tylko świński łeb hahaha

70            -5
~~~oszochozi
Szkoda, że nie będzie kibiców gości.
.

20            -37
GrzegorzS
drogi kosmaty o jakich ty mówisz przepisach. Jak nie da rady
inaczej to postawić stalowe klatki, za nimi szyby ze wzmocnionego siatkami pleksi. Paranoją jest, że Wisła nie mogła z powodu wizyty Sraksów sprzedawać prawie 4 tysięcy biletów, bo goście mieli prawo do 1500 wejścówek. Jak małpy z obu stron szaleja to się je od siebie odgradza odcina od siebie, ale siedzą każde w swojej klatce i moga sobie co najwyżej język pokazac. Na derby klub powinien móc sprzedac 31500 wejścówek i te 1500 dla gości. Jak sobie z nimi poradzić. Przykładowo wprowadzic drakońska cenę na bilety dla gości, przynajmniej będzie na pokrycie strat. Jak by bilet na derby na sektor gości kosztował 200 zł to był by przynajmniej większy zysk lub spokój bo na mecz przyszli by tylko Ci co ich stać. Za chwilę będzie mecz z Piastem a potem może nawet i cztery spotkania w grupie mistrzowskiej i klub ewentualnie walczący o puchary nie będzie mógł sprzedac z powodu przyjazdu kibiców gości 3500 wejścówek.

29            -10
~~~~the real thomas
JJJBG
Może w końcu Wisła znajdzie możnego inwestora? Wszystko wokół klubu wygląda na prawdę imponująco jak na nasze polskie warunki. Mnóstwo kibiców, duże zainteresowanie, wow jest moc !

49            -3
~~~Kibol z Reymonta
Powtorzę jeszcze raz
To ,że w takiej sytuacji nie pobilismy rekordu Widzewa w ilosci sprzedanych karnetow to megafrajerstwo sezonu.Kilkanascie tys. ludzi kupiło bilety na Pejsy i tyleż samo na Legię zamiast karnetu.Wszystkie bilety zostaly wykupione na kilka dni przed meczem.A wystarczyło tylko ok. 1000 biletow zamienić i sprzedawac jako karnety.To jest totalnie irracjonalne.

18            -75
esaper
Kibol zReymonta
Przestań truć o tym mitycznym rekordzie. Żebyśmy go ilościowo to musielibyśmy te karnety sprzedać W JEDNEJ TURZE PRZED SEZONEM a nie po piętnastu przecenach...:lol:

58            -7
~~~goal
~~~Kibol z Reymonta
Nic się nie martw. Pobiliśmy rekord ekstraklasy, pobiliśmy rekord finansowy, bo na Widzew karnety są 2x tańsze, a być może pobijemy rekord, o którym piszesz, bo jeśli awansujemy do górnej ósemki, to będzie trzecia seria sprzedaży karnetów w tym sezonie, a przecież brakuje tylko ok. 1500 sztuk i wszystko jest realne.

33            -5
~~~Rixx
Czy możemy prowadzić doping tylko dla Wisły?
Podczas meczu ma być mnóstwo młodych kibiców, prowadźmy kulturalny doping. Rozumiem, że to nie teatr, ale może najwyższy czas zacząć kibicować z klasą i nie przeciwko komuś, bo to troche słabe.

130            -15
~~~britney
(lopez)
zagra w pampersie :-)

49            -1
~~~lolo
CzynyNieSłowa :) Sobota...
Przestawiamy zegarek o godzinę do przodu z godziny 02:00 na 03:00 Godzina mniej = śpimy o godzinę krócej! Prawdziwy kibic o wszystkim Pamięta bo Wisełka to RZECZ ŚWIĘTA ;-)

37            -1
~~~morgan R22
36 wow....
36 to kurs na dokładny wynik meczu 3:1 dla Wisełki w Fortunie. Nie wiem na co liczą w tej Legii,ale ja tak właśnie postawię,bo mam przeczucie że własnie taki bedzie wynik końcowy meczu Ave Wisła.:-)

38            -2
~~~:)
ooo
ostatnie wolne miejsce do kupienia - E11/rząd 3/19 miejsce ! :)

17            -1
ciaga
Linia życia.
Tak nie w temacie: wiadomo kiedy będą wysyłać "linię życia"?

11            -2
Kosmaty
Swoją drogą...
Od poniedziałku dostępna jest nowa oficjalna strona Wisły. Poprzednia władza gadała o nowej stronie przez 2 lata i nigdy nie było widać postępu... obecnej wystarczyło 3 miesiące - i to przy nawale znacznie pilniejszych zadań, jak choćby ustalenie stanu prawnego własności Wisły S.A, odzyskanie bieżącej licencji, pilne gromadzenie środków na pensje piłkarzy (zaległe, aktualne i przyszłe) itd. - na stworzenie u uruchomienie nowej witryny www naszego klubu. Taki "drobny" fakt (kolejny) świadczący o przepaści dzielącej poprzednią i obecną władzę w Wiśle.

21            -2
~~~brrr
@ciaga
Ja zamawiałem jakoś chyba w połowie lutego i właśnie dostałem

9            -1
~~~:)
hahaha :D
film o Ondrasku w jego nowym klubie: link »

10            -1
~~~stary zgred
sektor gości
Szanowni; nie przesadzajcie z tym tępieniem sektora gości i samych gości, bo chyba sami na wyjazdy jeździć chcecie. "Grzegorzu"; coś w tym pomyśle biletów za 200 zł jest. Oczywiście nie sama cena (dasz 200 zł za bilet na wyjazd z Wisłą?), ale można by pomyśleć o czymś w rodzaju kaucji. Np. 50 zł bilet + 150 zł kaucja, z której potrącano by ("po równo" ma się rozumieć) ewentualne szkody. Musiało by to być załatwione na szczeblu Ligi Polskiej lub PZPN, jednolite dla wszystkich klubów. Klub bierze ileś miejsc na mecz wyjazdowy, płaci określoną kwotę kaucji za każdy bilet, bierze to od swoich kibiców sprzedając im bilety na wyjazd i po "rozliczeniu się" z gospodarzami rozlicza się ze swoimi kibicami. Może tak? A sektory buforowe? No pewnie, że nie powinno ich być. Mocniejsze i wyższe ogrodzenia, wyjęte z góry na dół ze dwa, trzy rzędy krzesełek i powiększone przez to przejście czy właśnie zrobione w ten sposób miejsce na ten płot i tyle.

2            -6