Niedziela, 31 marca 2019 r.

Maciej Stolarczyk: - To jest zasługa ciężkiej pracy

- Na pewno szczęśliwi jesteśmy z tego, jak zakończyło się to spotkanie, ale powtórzę się słowami które mówiłem dwa tygodnie temu, że ciężko byłoby nam zrobić to wszystko, gdyby nie kibice, którzy tak licznie się stawili na stadionie i tak mocno nas wsparli. A moi zawodnicy, gdyby nie zaprezentowali tak świetnej dyspozycji - mówił po efektownej wygranej nad Legią, szkoleniowiec zespołu Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

- Dziękuję kibicom za to, że przybyli, że nas wsparli. Myślę że byli świadkami bardzo dobrej gry naszego zespołu. Gratuluję piłkarzom, że zagrali takie spotkanie, bo dziś byli bardzo skuteczni i zdeterminowani do tego, żeby pokonać Legię Warszawa - dodał Stolarczyk.

Trener Wisły został zapytany o to jak jego drużyna zmieniła się od wyraźnie przegranego spotkania z Górnikiem, na inaugurację roku, aż do dzisiejszej victorii. A także o to, czy wskazałby kogoś, kto miał decydujący wpływ na zmianę w zespole.

- Nie zgodzę się z tym, że w Zabrzu była taka dominacja, przegraliśmy to spotkanie, ale mieliśmy swoje szanse. Nie było to spotkanie w naszym wykonaniu spotkanie dobre, ale Górnik okazał się skuteczniejszy, okazał się dobrze zorganizowanym zespołem i wygrał. To wszystko jest procesem. Nie da się pójść na skróty i grać świetnie w tak krótkim okresie, w jakim tworzyliśmy ten nowy zespół. Moi piłkarze byli codziennie zdeterminowani do tego, aby wyjść na taki poziom, który prezentują od kilku spotkań. To jest zasługa ich ciężkiej pracy. Nie wskazywałbym jednej kluczowej osoby, która przyczyniła się do tego, że zespół tak w tej chwili funkcjonuje. To zasługa całego zespołu. To jest kolejny etap, przed nami jeszcze trzy kolejki rundy zasadniczej i dziś tylko wygraliśmy z Legią Warszawa, a to co mamy do zrobienia, to zakończenie rundy zasadniczej na miejscu, które będzie nas obligowało do walki o pozycje jeden-osiem. To jest nasz cel na dziś i do niego dążymy - zakończył trener zespołu Wisły Kraków.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~super Wisełka!
kocham ten klub do śmierci
super Wisełka !!!! nie zwalnianych tempa z Sosnowcem tylko 3pkt !!!!!! Jazdaaaaaaa a.........!!!!!!!!😈😈😈😈

66            -1
~~~zwierzyni ecki
TRENER
Jak dla mnie to Maciej jesteś wielki bo potrafiłes w tak krótkim czasie stworzyć NOWĄ WIELKĄ DRUZYNE!

68            -2
Engrandel
Czapki z głów
Dziękuję trenerze, za dzień dzisiejszy i ogólnie całokształt dotychczasowej pracy trenerskiej w Wiśle.

68            -1
~~~BeloHrvat skiABG22
Bravissimo STOLAR!
6-2,3-2,4-0 !! uszczypnijcie mnie czy ja na pewno nie snie. Stracilismy 7 kluczowych graczy, krola strzelcow, playmakerow, a gramy lepiej niz jesienia.

89            -1
wilkrobert13 2
Maciek.Co ty wyprawiasz!
Dzięki Tobie i całemu sztabowi trenerskiemu mamy drużynę zwycięzców.

86            -1
~~~UcheJ11
Atakować pozycję...
Numer 3!!! Wygrywać wszystko do konca i w pucharach się pokazać!! Piękny wieczór, w barze Warki we Warszawie stypa coś pieknego dziekuje

77            -1
woytek1974
Brak słów Stolar!
Oby tak dalej a już niedługo zorganizujemy zbiórkę na Twój pomnik!

34            -3
kibic z daleka
Brawo Trenerze!
Panie trenerze, Pan jesteś Midas. Czego się Pan nie dotknie, zamienia się w złoto! Mam nadzieję, że zostanie Pan z nami tak długo jak Sir Alex Ferguson w MU.

54            -1
~~~wiskraków 2222
On jest nasz
Mam nadzieję że pan Maciek to masz Ser Aleks i to na lata .Pozdrawiam wiślaków

47            -1
sk04
Wiara i ciężka praca
To słowa klucze w tej Drużynie :-) Z każdym meczem zawodnicy zgrywają się i coraz lepiej rozumieją. Przecież Basha i Vulkan stanowią o obliczu Naszego środka, który już teraz funkcjonuje b. dobrze :-) Mamy takich skrzydłowych, że cała liga Nam ich zazdrości :-) Przyszedł Bury i zapomnieliśmy o dobrym Bartkowskim :-) Pietrzak odżył i zaczyna grać lepiej. Sadlok i Wasyl to środkowi na dobrym ligowym poziomie :-) To zmierza w naprawdę dobrym kierunku :-)

29            -2
~~~MK1906
Dziękuje Panie Maćku!
Panie Trenerze, dziękuje, nie wiem jak Pan to robi stracił Pan tylu zawodników a Pan cały czas robi takie rzeczy. Niech Pan tylko zostanie z nami zbudujmy coś więcej niż drużynę na sezon lub dwa, odbudujmy Legendę i sprawmy by świeciła takim blaskiem jak nigdy przedtem. Jest Pan Wielki! Ave Wisła!!!!

25            -1