Niedziela, 31 marca 2019 r.

Rafał Pietrzak: - Zrobiliśmy po prostu swoje

- Trzeba sobie powiedzieć, że Legia miała swoje sytuacje i Mateusz Lis wybronił dla nich parę okazji, ale to co jest najważniejsze, to jest to, że wróciliśmy do tego swojego ofensywnego rytmu, że to co mamy, to zamieniamy na bramki i z tego się cieszymy. Bo to jest chyba nasza wizytówka, że to co mamy - strzelamy i tego będziemy się trzymać - powiedział w rozmowie z nami, po spotkaniu z warszawską Legią, strzelec pięknej bramki z rzutu wolnego, a więc Rafał Pietrzak.

- W drugiej połowie mieli sporo sytuacji, sporo wrzutek, ale byliśmy na to przygotowani, bo wiedzieliśmy, że będą atakować większą liczbą zawodników. Nie wiem czym ich zaskoczyliśmy? Zrobiliśmy po prostu swoje, strzeliliśmy cztery bramki, nie straciliśmy ani jednej, więc z tego się cieszymy, ale trzeba już o tym zapomnieć, bo w środę czeka już na nas następny mecz - dodał.

- Jeśli chodzi o bramkę, to muszę podziękować trenerowi Sobolewskiemu, bo gdzieś tam na treningach to cały czas ćwiczę. Trener powtarzał mi żebym po prostu trafił w bramkę i dał szansę popełnić błąd bramkarzowi. Dziś to się udało, z czego bardzo się cieszę. Ten mecz jest już za nami, a teraz czeka nas mecz w Sosnowcu. Zagłębie to jest drużyna, która jest dobra w ofensywie, mają swoje sytuacje, choć popełniają błędy w obronie, ale na pewno nie można ich zlekceważyć i my na pewno tego nie zrobimy. Jedziemy tam po trzy punkty, jak w każdym meczu, ale wiemy, że to będzie ciężki mecz - przyznał na zakończenie tej rozmowy wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

wilkrobert13 2
Brawo Rafał za piękną bramkę.
Niech forma rośnie to temat reprezenacji wróci.

51            -2
~~~felo-tsw
Pietrzu jest
super zawodnikiem. Polubiłem go, od samego początku gdy do nas przyszedł. Obecnie, trudno sobie wyobrazić skład naszej obrony bez niego. A najbliższy mecz, będzie dla niego szczególnym, w końcu pochodzi z Sosnowca i jest chyba nawet wychowankiem zagłębia

50            -1