Niedziela, 31 marca 2019 r.

Łukasz Burliga: - Z meczu na mecz gramy coraz lepiej

- Wróciłem tutaj, podpisałem krótki kontrakt, żeby pomóc i Wiśle i sobie. Od początku ciężko pracowałem i cieszy to, że ta praca przynosi efekty. Szczególnie cieszę się, że w końcu mecz bez żółtej kartki - mówił zadowolony po występie przeciwko Legii Warszawa Łukasz Burliga.

- Każdy mecz jest inny i do każdego trzeba być na 100% skoncentrowany. Zagłębie Sosnowiec zagrało bardzo dobrze w ostatnim meczu i na pewno nie mamy jeszcze tej "ósemki" pewnej. Trzeba jeszcze zdobyć minimum cztery punkty, ale koncentrujemy się na każdym kolejnym spotkaniu. W każdym chcemy zdobyć trzy punkty - dodał nasz obrońca, już motywujący się na kolejne spotkanie.

- Na pewno w Sosnowcu kluczem będzie, aby szybko grać piłką, bo Zagłębie dobrze biega i ostatnio całkiem dobrze gra. Trzeba być na skoncentrowanym, bo na pewno łatwo tam nie będzie - uważa wiślak.

- Lubię te mecze na szczycie, bo w nich jest adrenalina. Tylko od nas zależy jak podejdziemy do tego spotkania. Wierzę, że jesteśmy tak nakręceni i zmotywowani na "ósemkę", że przywieziemy z Sosnowca trzy punkty. Z meczu na mecz gramy coraz lepiej i jeszcze są rezerwy w wykończeniu, możemy jeszcze lepiej "poklepać", ale w tej rundzie był to nasz najlepszy mecz, bo dominowaliśmy od początku do końca. Kibice świetnie nas dopingują i na pewno jest to bardzo motywujące, gdy tydzień przed meczem jest cały stadion. Miejmy nadzieję, że ta frekwencja cały czas będzie bardzo wysoka - zakończył popularny "Bury".


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Najlepszy transfer ostatnich miesięcy,prawdziwy Wiślak.

102            -1
sk04
W domu
Bury w domu odżył tak, że pewnie Mamrot pluje sobie w brodę, że pozwolił Mu odejść. Dla mnie bardzo pewny punkt Drużyny. I to serducho, które wkłada w mecz. Dzięki, że jesteś Z Nami :-)

90            -1
~~~Adam74
prawdziwy wiślak
Łukasz nie chciał odchodzić do Jagiellonii, to JEDEN z PRAWDZIWYCH Wiślaków, a teraz jest w życiowej formie,Łukasz jesteś WIELKI !

77            -2
~~~7605 kilometrów of R22
Obiektywnie
Najlepszy mecz Burego od powrotu do Wisły. Brawo, Łukasz!

69            -2