Niedziela, 31 marca 2019 r.

Marko Kolar: - Kibice wspierali nas przez cały mecz i to było niesamowite

- Oczywiście ten mecz był dziś dla nas bardzo ciężki, ale wierzyliśmy od początku, że możemy wygrać. Dobrze zaczęliśmy i dobrze dziś go skończyliśmy. Najważniejsza jest jednak wygrana - mówił Marko Kolar, który strzelił dziś piękną bramkę, a ta ustaliła wynik meczu Wisły z Legią na 4-0.

- Trener mówił, że zagraliśmy perfekcyjny mecz. Teraz przed nami kolejne spotkania i w nich również musimy pokazać to samo. Dziś było to dla nas o tyle ważne, że za wszelką cenę chcieliśmy wskoczyć do pierwszej "ósemki". Do tego potrzebowaliśmy trzech punktów. Ostatecznie to nam się udało. Potrzebowaliśmy czasu, żeby to wszystko wyglądało tak, jak to jest teraz. Myślę, że jesteśmy w formie, gramy dobrze. Musimy to podtrzymywać - dodał Chorwat.

- Dziś w pewnym momencie było tak głośno na trybunach, że nie słyszałem własnych myśli. Ogromne podziękowania należą się naszym kibicom, bo wspierali nas przez cały mecz i to było niesamowite - mówił szczęśliwy wiślak, choć spotkanie z Legią okupił kontuzją.

- Zostałem uderzony, jutro zostaną przeprowadzone potrzebne badania i zobaczymy co będzie - zakończył.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

wilkrobert13 2
Trochę mnie irytowałeś swoją nerwowością i niedokładnością,
Po meczu i pięknej bramce rozliczam cię jak napastnika;z bramek.Brawo Marko i więcej odwagi!

48            -5
Kosmaty
Wygląda na to, że nasi napastnicy odblokowali się na dobre.
Krzysiek Drzazga 4 gole w 3 ostatnich meczach (wczoraj niestety nic, choć tą pierwszą bramkę powinien sam strzelić... ale jego występ mimo to oceniam pozytywnie), Kolar 2 bramka w 2 kolejnym spotkaniu. To zdecydowanie pozytywna informacja. Teraz trzeba liczyć, że Brożek szybko odbuduje się po kontuzji, a Balicki i Buksa zaczną mocniej naciskać na graczy wyjściowej jedenastki, bo w tym momencie na wyższy poziom może nas wprowadzić już nie samo posiadanie skutecznego napastnika, tylko konkurencja między podstawowymi napastnikami, a rezerwowymi. Powodzenia ;)

18            -2