Wtorek, 2 kwietnia 2019 r.

Vullnet Basha najlepszym piłkarzem Wisły w meczu z Legią

Potyczka z warszawską Legią była znakomitą wizytówką tego, co w ostatnich tygodniach dzieje się z krakowską Wisłą. Jako że transmitowano ją w otwartej telewizji - cała Polska mogła zobaczyć to, co 33 tysiące widzów świętowało na stadionie. A na nim "Biała Gwiazda" rozgromiła Legię aż 4-0, a w Waszym głosowaniu najlepszym piłkarzem tej koncertowej gry Wisły był Vullnet Basha. Pomocnik otrzymał od Was średnią notę równą aż 9.27 punktów! A nie jest to jedyna "dziewiątka" w tym głosowaniu!

W całym bieżącym sezonie "dziewiątki" przyznaliście tylko dwukrotnie. Pierwszą otrzymał Zdeněk Ondrášek, za występ przeciwko Wiśle Płock, drugą Krzysztof Drzazga - po hat-tricku w Kielcach. Tym zaś razem w jedynym tylko meczu "dziewiątek" dla piłkarzy mamy aż trzy, bo poza Bashą otrzymali je również Jakub Błaszczykowski oraz Marcin Wasilewski! A gdy zobaczycie w poniższe zestawienie, to całkiem blisko byli tego również Rafał Pietrzak oraz Maciej Sadlok!

Zresztą powyżej wskazane "dziewiątki" nie były jedyne, bo taką otrzymał również trener Maciej Stolarczyk, a także atmosfera stadionowa.

No ale też całość nie może w żaden sposób dziwić! Występ przeciwko Legii był bez wątpienia jednym z najlepszych meczów Wisły w ostatnich latach, więc nawet nie zamierzamy polemizować z jakąkolwiek oceną, bądź jej wysokością. Cała drużyna zasłużyła bowiem na najwyższe słowa uznania! I możemy co najwyżej dodać - bardzo, ale to bardzo, dziękujemy!

Oto komplet wyników

Vullnet Basha 9.27
Jakub Błaszczykowski 9.18
Marcin Wasilewski 9.03
Rafał Pietrzak 8.86
Maciej Sadlok 8.83
Marko Kolar 8.50
Sławomir Peszko 8.44
Vukan Savićević 8.40
Łukasz Burliga 8.29
Mateusz Lis 8.10
Krzysztof Drzazga 7.78

Pozostałe oceny:
Praca trenera Macieja Stolarczyka 9.20
Atmosfera na trybunach 9.12
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 9.00
Gra Wisły w ofensywie 8.99
Gra Wisły w defensywie 8.61
Praca sędziego - Bartosz Frankowski 7.09
Gra zespołu: Legia Warszawa 3.78

Rafał Boguski, Kamil Wojtkowski i Patryk Plewka - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 3 871 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~super Wisełka!
brawo Drużyna ! nie zwalniamy zwycięskiego
tempa ! !! jedzie WALEC jedzie i nie ma wstecznego Biegu !!! jutro Tylko ZWYCIĘSTWO i sobotni mecz Piastem może byc o 3 /4 miejsce w tabeli ` OCZYWIŚCIE PRZY FREKWENCJI PRZYNAJMNIEJ 25 000 WISLAKÓW ! JAZDAAAAAA BIAŁA GWIAZDA ` BO CIĄGLE MI MAŁO ZWYCIĘSTW!!! 😈😈😈😈

47            -4
GrzegorzS
Po prostu brawo jeszcze raz za ten
mecz zobaczyłem go z odtworzenia i to trzeba po prostu docenić. Ostatni mecz na tym poziomie taktycznym Wisła zagrała miom zdaniem by nie skłamac za czasów Maskanta i Moskala. Oglądając ten mecz na spokoju i bez emocji widac, że polegli zagrali lepszy mecz niż dla porównania gdy zebrali też łomot, gdy bramkami dzielili się Małecki i Brożek. Legia naprawde się starała, ale pozwolono jej jedynie na tyle na ile Wisła pozwolic chciała. Nawet gdy oddaliśmy na chwile piłke i inicjatywę, to wynikły z tego dwie trzy akcje rywala a my czelakiśmy na swoja okazję. Jak się przyjrzeć grze w naszym własnym polu karnym i wyjściu do kontry. To zangażowanie przy każdej piłce zero odpuszczania atak na rywala nie na jego połowie, ale wręcz na wysokości jego pola karnego. Można ten mecz pokazywać w całej Europie jako wizytówkę naszej ligii. Cieszy, że w wypowiedziach po meczu zawodnicy zachowali umiar pokore i szacunek dla następnego rywala. Legia była bezradna. Przy czym z ilości przebiegniętych kilometrów widać, że graliśmy bardzo ekonomicznie dokładnie i konsekwentnie. Zespół wyciągnął lekcję z derbów i nie lekceważył rywala nie odpuścił do końca. Taki futbol chce się oglądać.Oby udało się utrzymać ten skład i wzmocnic go mocnym zawodnikiem do każdej formacji.

24            -10
~~~Bobik
Bobik
Może warto zacząć rozmawiać o nowym kontrakcie ? zdaje sie ze obowiązuje do konca czerwca.... zaraz LECH albo Legia go podkupią

26            -1
Kosiarz
Maciej Stolarczyk
to bezwzględnie najlepszy transfer tego sezonu ! Gratulacje dla wszystkich ! Z taką grą to kto wie... ;-)

19            -3
wilkrobert13 2
Co to znaczy...by udało się utrzymać ten skład,Grzegorz?
Dosyć rozdawnictwa piłkarzy!Budujmy wielka Wisłę.Musimy dokupić jeszcze kilku solidnych piłkarzy by liczyć się w walce o mistrzostwo!Ileż można czekac na sukces?I proszę mi nie mówić,że parę miesięcy temu byliśmy w czarnej dziurze.Teraz mamy prawo patrzec przed siebie z optymizmem. I wiarą oczekiwać na laury.

8            -4
~~~wiślak90b r
Oceny
Nota dla Legły zawyżona:lol: :lol:

6            -2
~~~klaus
Savicevic tak nisko? Dla mnie jeden z trzech najlepszych...
... w Wiśle

16            -5
Kosiarz
@~~~klaus
po jego stratach mieliśmy sporo szczęścia, że skończyło się na 0 z tyłu...

11            -3