Czwartek, 4 kwietnia 2019 r.

Zarząd Wisły spotkał się z trenerem Maciejem Stolarczykiem

Jak na Twitterze poinformował Tomasz Jażdżyński - Zarząd Wisły Kraków SA spotkał się dziś z trenerem Maciejem Stolarczykiem. Powód spotkania to nawiązanie ze szkoleniowcem "długoterminowej współpracy". Jako, że Stolarczyk taką chęć wyraził - wkrótce spodziewać możemy się wiążących komunikatów w tej sprawie.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


25    Komentarze:

Pienio
Stolar?
Najlepszy transfer Wisły przez ostatni rok. Amen.

102            -3
~~~Zet
Oby
po 3 czy nawet 4 porażkach z rzędu się z MS nie rozstawać.;-)

86            -3
~~~super Wisełka!
super w duecie
z Sobolewskim na parę lat . jestem jak najbardziej na TAK

91            -3
~~~Januszzwa sem
Brawo !
Takie wiadomości zawsze są mile widziane ! Prosimy o więcej!

77            -1
~~~212men
Czapki z głów...
Czapki z głów przed trenerem i zarządem :-)

73            -2
~~~Kristof/
brawo!!
to jedna z najlepszych wiadomosc tej wiosny!!wierzymy,ze na nowy sezon bedziemy miec kadre 20 wartosciowych graczy i powalczymy o trofea!!

66            -1
~~~Antek piwopijca
Brawo!
Brawo Panowie! Wszystko w klubie zaczyna funkcjonować jak powinno...Juz niedługo staniemy się przykładem dla innych...Pozdrawiam z Opolszczyzny

61            -2
~~~goal
Bardzo dobra informacja, choć niepełna.
Nie ujawniono, co to oznacza "długoterminowa współpraca". Szkoda, bo zaraz pojawią się domysły, z których rodzi się różna, dziwna rzeczywistość. Czy będzie to jakiś nowy długoterminowy kontrakt, czy zupełnie jakieś inne rozwiązanie.

27            -8
~~~tsss
no i git
potrzebujemy z pięciu zawodników na poziomie pierwszej jedenastki na ławkę i będzie super.

47            -4
~~~Kibic
Trener
BRAWO!!

42            -2
~~~pawel
wisla
brawo

44            -1
janly
Bardzo dobrze
Stolarczyk razem z Sobolewskim i spółką niech zostaną na lata, odbudują to co zostało zniszczone i niech z powrotem wprowadzą nas na europejskie salony, gdzie nasze miejsce. Jazda, jazda, jazda BIAŁA GWIAZDA !!

66            -2
~~~Combo 1906
extra
super wiadomość niech buduje wielką Wisłę na lata wielki szacun gość na poziomie

54            -1
~~~zeon
Do zarządu
Super,ale kadrę trzeba mu wzmocnić,to wtedy trener dopiero pokaże moc. PS. Naciskajcie tam Clebera,żeby namówił Marcelo do jak najszybszego powrotu do Wisełki,bo na pozycji stopera wesoło nie jest jak wypadnie Wasyl czy Sadlok co było widać w ostatnim meczu.

29            -2
SMOK
Jestem ZAAA
Stolar do boju! Teraz nie wyszło ale będzie dobrze

33            -1
~~~lolo
Panie Macieju...
We wakacje czekamy na staże trenerskie u SIR`a MACIEJA STOLARCZYKA ;-)

25            -2
~~~WisłaNaZa wsze
Stolar
na Fergusona Wisły Kraków! Nawet jak się zdarzą porażki, Stolar będzie miał pełne poparcie! Teraz trzeba mocno popracować nad kadrą na przyszły sezon. Utrzymać tych chłopaków i poszukać kilku ciekawych wzmocnień.

33            -1
delaliczi
Tak jest !
Przyznam szczerze, że byłem mocno sceptyczny rok temu po podaniu informacji, że będzie trenerem. Odszczekuję. Obecnie nie wyobrażam sobie innej osoby na tym stanowisku. Pan Maciek - Człowiek klasa. Kultura, poczucie humoru, profesjonalizm. Oby wkrótce - mistrz Polski jako trener, czego sobie i Wam życzę :).

49            -1
~~~BeloHrvat skiABG22
Dokonal cudu po stracie 7 zawodnikow
Dla mnie Maestro! Bylebysmy sie dalej nie oslabiali. Od 2 stycznia dokonal cudu.

39            -1
Piter75
MACIEK KING
Jesteś moim SUPER BOHATEREM dzięki za twoją pracę tyle przeciwności a Ty byłeś jesteś i będziesz. Podziękowania również dla reszty sztabu Sobol,Jop Pan Kmiecik i POZOSTALI. Dziękuję za ten ruch zarządowi prawdziwe Czyny nie słowa. Dziękuję również Wam Wisłocki,Królikowski,Jaż dżynski,Kuba bo uratowaliście nasz klub a jakoś nikt Wam tak otwarcie nie podziękował z trybun dziękuje że jesteście :-)

32            -3
~~~daf
Dobra decyzja
Stolar znów nauczył Wisłę gry "na tak". A gwiazdy promuje gra ofensywna nie defensywna. Z każdego punktu widzenia zatem taki sposób grania jest korzystny. I tak trzymać. Nawet jeśli będą się zdarzały takie "janosikowe" mecze jak w Sosnowcu...

23            -1
~~~Kibol z Reymonta
Gdyby nie odeszli:
Imaz,Kostal,Ondraszek,Ko rt,Arsenic,Halilovic i Bartkowski, to Stolarczyk z Wisłą grał by w tym sezonie o Mistrzostwo Polski.Taka jest prawda.

26            -3
GrzegorzS
Oby to nastawienie radości i zaufania do trenera przetrwało
kiedy zdarzy się co czasem bywa okres 10 meczy bez wygranej, czy niezadowolenie z powodu braku awansu do pucharów, do pierwszej ósemki. Mam nadzieję, że że obecny układ na ławce szkoleniopwej przetrwa np. z 10 sezonów, wiem, ze jest teoria, że po trzech latach trenerzy i układy się wypalają, ale patrząc na wiele przykładów największe sukcesy kluby osiągały, gdy stabilizacja sztabu szkoleniowego trwała więcej niz te mityczne trzy sezony. Wynik sportowy to składanka wielu czynników, ale najważniejszym jest jednolita myśl przewodnia i stratego przyjęta na kilka lat rozwoju, pewnie, że sa kryzysy sa niepowodzenia, ale suma sumarum w takim klubie jak Wisła z takim potencjałem presja i zangażowaniem w ten klub nawet jego wrogów programy 10 letni przyniesie stabilizaję i duzy postep na wszystkich polach.

12            -2
GrzegorzS
I druga wazna w tym temacie kwestia, jeśli rozmawiamy
a raczej Zarząd i właściciele rozmawiaja z trenerem znaczy zamknięty został rozdział tymczasowaośc działania budujemy zespół na kolejny sezon stawiamy kolejne cele i zadania i zamykamy rodział kryzys organizacyjny. Oczywiście ten proces wychodzenia na prosta potrwa jeszcze pewnie z rok i pewnie dopiero zima sezony 2019/2020 będzie realnym stawianie zespołowi celu takiego jak np. walka o tytuł czy puchary, ale mozna przyjąc, że transformacja sie dokonała i podjęto strategiczne decyzje. Myślę, że w obecnym kształcie organizacyjno-właściciel skim wejdziemy w nowy sezon i tym większa jest nasza rola kibiców w tym by Wisła sie rozwijała i mogła osiągac nowe celetrzeba kupowac bilety i chodzic na mecze bez względu na to czy będziemy w tej czy innej ósemce. Zaś nowy sezon zacząc od otwarcia w postaci np. 20 000 sprzedanych karnetów. To bedzie kop do przodu.

18            -2
~~~ricardinh o
właściwy czas
Myślę, że to spotkanie to nie tylko wyrażenie chęci dalszej współpracy z powodu wyników, odbudowania na nowo drużyny itp. ale reakcja na czarny tydzień trenerski w ekstraklasie. A jak zwalniają to znaczy że będą zatrudniać. Nasz Maciek pewnie byłby łakomym kąskiem dla niejednego prezesa klubu. Trzeba się szybko dogadać skoro są chęci z obu stron i kwestie trenerskie mieć zabezpieczone przed jakimiś podchodami pod szkoleniowca.

9            -1