Sobota, 6 kwietnia 2019 r.

Maciej Sadlok: - Graliśmy dziś przede wszystkim o zwycięstwo, zabrakło niewiele

- Mamy mecz o wszystko w sobotę za tydzień i musimy się do tego jak najlepiej przygotować. To co było już jest za nami. Zremisowaliśmy mecz, chociaż uważam, że był on dobry w naszym wykonaniu. To nie była Wisła, która się broniła. Piast jest drużyną, która bardzo dobrze gra w piłkę i pokazała to w niejednym meczu. Od dłuższego czasu bardzo dobrze się prezentują. Graliśmy dziś przede wszystkim o zwycięstwo, zabrakło niewiele - mówił po remisie 2-2 z Piastem Gliwice, obrońca krakowskiej Wisły, Maciej Sadlok.

- Mateuszowi przytrafiły się błędy. Mi ostatnio przytrafił się w Sosnowcu. Każdy z nas je popełnia, piłka nożna grą błędów była, jest i będzie. Życzę Mateuszowi żeby to był ostatni taki mecz, ale podejrzewam, że jeszcze mu się taki zdarzy. Tego już teraz nie cofniemy. Nasza również jest w tym rola, żeby jak najszybciej się pozbierał. Jesteśmy drużyną i to my wszyscy odpowiadamy za ten wynik. To nie jest tak, że "Lisek" przegrał nam ten mecz, wszyscy go przegraliśmy - mówił ponadto wiślak, komentując niefortunne interwencje kolegi z zespołu.

- Mamy teraz dwa dni wolnego, po tych ciężkich dniach. Graliśmy trzy mecze w sześć dni. Każdy z nas musi delikatnie ochłonąć i odłączyć się totalnie od piłki, tak aby wejść w ten kolejny tydzień z pełną parą i myślą, że musimy zrobić wszystko, żeby wygrać - dodał.

- Lukas Klemenz zagrał bardzo dobre zawody. Wypadł nam "Wasyl", mam nadzieję, że tylko na miesiąc i życzę mu, żeby jak najszybciej wrócił do zdrowia. Z Lukasem musimy łapać automatyzmy, na co nie mieliśmy dużo czasu. Lukas długo nie grał, ostatni mecz w Sosnowcu był w ogóle słaby w naszym wykonaniu, w wykonaniu całej drużyny. Tak samo mój i Lukasa. Pozytywne jest to, że się szybko pozbieraliśmy i dziś wyglądało to inaczej - zakończył obrońca.


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~super Wisełka!
trudno dziś się nie udało ale jeszcze nie
wszystkiego stracone . wygrywamy następny mecz i My są w 8ce .Pokażcie MOC .. TYLKO ZWYCIĘSTWO

26            -2
~~~wer
Brak
Bramkarza na poziomie eklapy:-(

23            -9
wilkrobert13 2
Pozdrowienia Maciek.Zdrowia i wygrajmy w Lubinie.
:-)

34            -2
~~~T24
Wisła
Maciek Bramkarza Zabraklo

18            -8