Sobota, 6 kwietnia 2019 r.

Matej Palčič: - Szkoda, bo komplet punktów był dziś bardzo ważny

- Gdy byłem młodszy częściej występowałem w linii ataku. Wtedy trzykrotnie zostawałem królem strzelców całej ligi. Czemu dotychczas nie zdobywałem bramek? Ciężko powiedzieć - mówił po meczu z Piastem Matej Palčič, który aż dwukrotnie wpisał się w nim na listę strzelców

- Nie jestem dziś zadowolony z wyniku. Prowadziliśmy 2-1 i mieliśmy wszystko pod kontrolą. W takich sytuacjach nie możemy dopuścić do czegoś takiego, żeby w takich okolicznościach stracić gola. Tak się dziś stało, dopuściliśmy do utraty bramki w samej końcówce i nie udało się ponownie wyjść na prowadzenie. Szkoda, bo komplet punktów był dziś bardzo ważny - dodał Słoweniec.

- Początek meczu był w naszym wykonaniu słaby, nie było nas na boisku. Piast grał z dużą pewnością siebie i cały czas napierał. To drużyna, która chce grać piłką, ale o tym wiedzieliśmy. Ostatecznie wiedza ta nie pozwoliła nam odnieść dziś zwycięstwa - zakończył.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~wer
Brawo
Matej mam nadzieje że się dopiero rozpędzasz i będziesz jeszcze lepszy. Przynajmniej nie owijasz tylko wskazujesz przez kogo straciliśmy 2 pkt.

39            -5
~~~fan1978
....jezeli Kuba nie wyzdrowieje!
.....to jest skrzydłowy do Lubina, PALCIĆ ! , bo Boguski jest cieniutki, i to chyba ostatnie jego i Brożka dni w Wiśle! Kumah też powinien być na mecz w Lubinie.

48            -8
wilkrobert13 2
Przypomina mi trochę w grze...
Grześka Patera...:-)

31            -5