Sobota, 6 kwietnia 2019 r.

Lukas Klemenz: - Staram się wykonywać swoją robotę jak najlepiej

- Na pewno analizowałem w domu mecz w Sosnowcu. Zapisywałem błędy, które popełniłem i starałem się je dziś wyeliminować, grać jak najprościej, żeby ich było jak najmniej. Rozmawiałem przed dzisiejszym meczem z trenerem Stolarczykiem oraz z trenerem Jopem. Myślę, że wyglądało to dobrze - mówił po spotkaniu z Piastem, obrońca Wisły Kraków, Lukas Klemenz.

- Rozegraliśmy z Maćkiem Sadlokiem razem dopiero drugi mecz. Dziś wyglądało to z naszej strony dobrze. Wiadomo, że dwie bramki stracone na koncie stoperów nigdy nie świadczą najlepiej, ale wydaje mi się, że nasza współpraca idzie ku tej dobrej drodze. Z Maćkiem rozmawialiśmy przed meczem, dużo mi podpowiadał, tak samo było na boisku. Z dwóch, trzech sytuacji wyszedłem obronną ręką dzięki Maćkowi - dodał.

- Nie jest łatwo zastąpić zawodnika takiego jak "Wasyl", który gra tu cały sezon. Staram się jednak wykonywać swoją robotę jak najlepiej, pracować na to, żebym to ja wskoczył do składu - powiedział wiślak.

- Za tydzień gramy finał, dla nas mistrzostwa świata. Trzeba być w tej "ósemce", bo Wisła na to zasługuje. Cały klub wiadomo co przechodził parę miesięcy temu. Ta "ósemka" byłaby dla nas marzeniem po tym co się stało - uważa Klemenz.

- Błędy zdarzają się każdemu. Ja popełniłem je w Sosnowcu, Maciek Sadlok tak samo. Każdy z nas popełnia błędy. Trzeba teraz wspierać Mateusza Lisa. Dzisiaj był jego słabszy dzień, ale trzeba mu pomóc. Jest młodym bramkarzem, tak naprawdę to nie będzie jego ostatni mecz, w którym popełni błąd. Musi się do tego przyzwyczaić, trenować i piąć się w górę - zakończył obrońca.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~fan1978
Lukas!!
.....BRAWO!!, tak dalej, i będzie super!

117            -8
~~~Ok omar
Z perspektywy trybun
Łukasz dziś bardzo dobrze!

113            -8
~~~Jazda
Jazda
Bardzo dobre wnioski wyciągnął po meczu w sosnowcu, dokładnie tak jak powiedział - starał się grać bardzo prosto i tak też to wyglądało, jak przyjdzie pewność siebie można zacząć brać więcej odpowiedzialności. Na + że ostatnich minutach nie bał się zagrać prostopadłej górnej piłki do linii ataku. Widać że czuje grę, potrzeba trochę więcej ogrania. I jeżeli jest to typowy środkowy obrońca to szkoda bo wystawiać na defensywnym robiąc krzywdę jemu i kibicom

43            -3
~~~Dzusi-sma k
Klemenz
Ogrywać go do końca sezonu w pierwszej 11. Warunki ma świetne, młody, perspektywiczny, tylko brakuje meczów. W przyszłym sezonie podstawowy zawodnik Wisły. A co do Lisa, to jego pierwszy sezon w e-klasie. Występy bardzo dobre przeplata wpadkami, tak jakby brakowało mu koncentracji. Liczę na chłopaków i im dopinguje.

22            -4
Popey83
Marcelo...
Piszcie co chcecie ale ja widzę dużo podobieństw do Marcelo Pamiętam pierwsze mecze u boku Clebera ... Grał zero jedynkowo nie ryzykował ,jeśli było przodem do własnej bramki i miał przeciwnika na plecach od razu piłka na aut ,tylko do rozgrywanie piłki z naszym bramkarzem niesie znamiona dużego ryzyka :-(

23            -2
~~~Kibic
Lukas
Swoją grą nawiązał do gry Clebera. NIe kombinował co w grze obronnej jest bardzo istotne. Oby tak dalej

24            -2
hutniczek12
Wiślak..
Jest coraz lepiej .Jeszcze Wisła będzie miała z ciebie pociechę . A my kibice wiele radości z twojej gry. Trzymaj się chłopie i wszystkiego najlepszego.

6            -1