Czwartek, 11 kwietnia 2019 r.

Socios Wisła pomogą zbudować boisko dla wiślackiej Akademii

Kolejnym celem, który zrealizować chcą kibice zrzeszeni wokół "Socios Wisła", będzie wspomożenie budowy boiska dla wiślackiej Akademii Piłkarskiej. W głosowaniu członków "Socios" pomysł ten zebrał 61% poparcia. Akademia otrzyma kwotę aż 350 tysięcy złotych, która zgromadzona została ze składek.

Dodajmy, że aktualnie "Socios Wisła" liczy 1648 członków, którzy zadeklarowali stałe miesięczne wpłaty. Dzięki nim nasz klub zostanie ponownie wsparty finansowo.

To zresztą nie pierwsza akcja, która dzięki Stowarzyszeniu wsparła Akademię. Już wcześniej firma budowlana RE-Bau Sp. z o.o. pomogła wyremontować szatnie dla młodych piłkarzy.

Przypomnijmy ponadto, że w poniedziałek w wiślackiej hali odbył się koncert charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na budowę wspomnianego boiska.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Johny Walker
stary wislaku !
Czy zmieniles zdanie o Socjos i o tym co robi dla naszego klubu ? Jako stary wislak potrafiaz pomoc wiecej nawet w tym zakresie ? Wydaje mi sie, ze poza krytyka Socjos, innych uzytkownikow nie potrafisz nic wiecej, a ludzie nawet oddaja im zaoszczedzone pieniadze, zwyczajnie z serca do ukochanego klubu i wspiraja jak moga i wielka im chwala za to !

22            -11
~~~Atomor
Zapisujmy sie !
W SOCIOS to powinno być nas już min 16000,wtedy byłby ogromny potencjał tej organizacji. Widząc jak fajnie, prężnie i rzetelnie to wszystko działa,po każdym meczu u nas powinno wpływać po 1000 deklaracji członkowskich.Bardzo zachęcam do wstąpienia ,bo dzięki tej organizacji klub może wejść na o wiele wyższy poziom w infrastrukturze, szkoleniu itd.

39            -7
macio1906
boisko
odemnie 10k z 1% idzie na akademie:-)

26            -7
Piter75
BO
Socios to Czyny nie słowa BRAWO dla Was super robota

22            -1
Gothic
Pomoc
A może by tak przeznaczyć 1 zł od każdego biletu na wsparcie budowy? Co o tym sadzicie

19            -4
Gothic
Błaszczykowski
Polecam film link »

11            -1
~~~lolo
Dobra propozycja...
Na stronie kupna biletów powinien być odnośnik do wpłaty na BOISKO AKADEMII PIŁKARSKIEJ: Kwota 1 złoty, 2 złote, 5 złotych do wyboru. Kwota zależna od stopnia rywala u siebie i miejsca w ekstraklasie. Mecze TOP 5 złotych, mecze że środka tabeli 2 złote, nieatrakcyjny rywal 1 złoty. Logując się do systemu możemy dokonać wpłaty, bądź info na e-maila do osób posiadających konto na stronie kupna biletów. Z prośbą o wpłatę wybranej kwoty. Kupując bilet można także zrobić DOBRY CZYN ;-)

7            -3
~~~TSWLKRK
Widze, ze ksc ostro minusuje
Dla ksc AKADEMIA WISLY to widmo kleski!

8            -2
~~~lolo
Nie dość że Nauczyciele strajkują...
To "KSC" widocznie nie poszedł do szkoły i ładuje frustrację na portalu :rotfl: "KSC" - Wiesz co? Potrzebuję BARANA do Święcenia, daleko nie muszę szukać bo przemaluję CIĘ na BIAŁO hahaha

6            -1