Sobota, 13 kwietnia 2019 r.

Rafał Boguski: - Taka jest rzeczywistość i musimy się w niej odnaleźć

- Tak naprawdę, to trzeba pomyśleć o poniedziałku, bo te trzydzieści kolejek, to już jest historia. Jesteśmy na takim miejscu, na którym wiele drużyn nie chciałoby być, bo na dziewiątym. My też nie chcieliśmy, ale taka jest rzeczywistość i musimy się w niej odnaleźć - mówił po meczu z Zagłębiem Lubin Rafał Boguski.

- Zagłębie wykorzystało swoje sytuacje, zresztą mieli ich zdecydowanie więcej, niż my. Próbowali grać z kontry, szybkim atakiem i ten element naprawdę dobrze im wychodził - dodał wiślak.

- Będziemy chcieli wygrać jak najwięcej spotkań, aby zdobyć to dziewiąte miejsce, najlepsze w tej grupie i tak musimy do tego podchodzić - zakończył "Boguś".


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

lukas6661
Duet Brożek-Boguski
Tym Panom już podziękujmy, lepiej stawiać na młodzież.

62            -40
~~~WiaterTSW
s
Dobre podejście, nie ma co wracać w tył. Zaczynam myśleć, że ta grupa będzie dla nas obecnie dobrym wyjściem. Sporo kontuzji, sporo kombinowania w składzie. Może Weinzettela by spróbować? Balicki, czy Kumah od pierwszych minut? Nie ma nic do stracenia, a w następnym sezonie dzięki temu można wiele zyskać

54            -12
~~~wiślak
Dziękujemy
Rafał dziękujemy za wszystkie miłe chwilę ale to jest ten sezon w którym obie strony muszą powiedzieć "żegnam".

53            -29
~~~Luki39
Do lukasss
O czym ty mowisz czlowieku. Jaka mlodziez? Pokaz jednego ktory dorównuje Panom po 30. Zaden mlody nie nadaje sie do 1 skladu. Plewka Lis ile pkt przez nich stracilismy? Kogo Ty chcesz ogrywac bo nie rozumiem?

36            -23
~~~Ruhi
do Luki39
no Kumah niech wchodzi zamiast Boguskiego Balicki moze zmieniać Kolara i niech się ogrywają. Jaki jest sens Wpuszczać Brozka i Boguskiego jak po sezonie odejdą ?

40            -11
~~~wiślak i krakus
lukas6661 i wiślak
Ja myślę, że to wam należy podziękować! Nie szukacie przyczyn aktualnej sytuacji w grupie złodziei, którzy rządzili Wisłą przez ostatnie lata. Prali mózgi kumaci niekumatym o honorze, Ojczyźnie i prawicowych oszołomach, a nabijali swoją kabzę rechocząc z waszego oddania! Jakim trzeba być bez mózgiem, żeby teraz krytykować? Klepaliście formułki o wierności i dumie, a znacie tylko posłuszeństwo i smycz. Wysil to, co nosisz na kołnierzykiem koszuli i domyśl się, że nas nie było stać na zatrzymanie piłkarzy ( nawet tych, co chcieli tutaj zostać) i sprowadzić nowych, bo kumaci chcieli mieć na luksusowe życie, a dymali również takich jak wy. Miejmy nadzieję, że nie będzie miał kto posyłać PDW, bo oni będą razem, a na Reymonta wróci wielka piłka. Mamy super Trenera, sztab szkoleniowy, Głowę, Brozia, Bogusia, dobrych piłkarzy i wielką rzeszę oddanych kibiców. Będzie dobrze, To wymaga jednak czasu.

43            -12
~~~Stefek Bul
Czerwiec już niedługo. Mam nadzieję, że p.Boguski
trafi do zespołu na miarę swoich możliwości. Może Chrobry Głogów?

25            -28