Piątek, 19 kwietnia 2019 r.

Trwa sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz piłkarzy Wisły w Sosnowcu

W wiślackiej Strefie Kibica rozpoczęła się dziś sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie piłkarzy Wisły Kraków z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie to zaplanowano na czwartek, 25 kwietnia, na godzinę 20:30.

Sprzedaż wejściówek potrwa do wtorku 23 kwietnia do godziny 19:00. Bilety są do nabycia wyłącznie w dedykowanej kasie w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie (nie będzie możliwości zakupu wejściówek w siedzibie klubu w Sosnowcu).

Pierwszeństwo zakupu otrzymają posiadacze KARNETÓW WIOSNA 2019 oraz KARNETÓW SEZON 2018/2019, którzy będą mogli nabyć bilety do poniedziałku 22 kwietnia do godziny 16:15. Po upływie tego terminu szansę na zaopatrzenie się w wejściówki otrzymają pozostali kibice. Koszt biletu wynosi 25 zł (liczba biletów jest ograniczona).

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wyjazdu klub zadba, aby osoby, które zgromadzą się na parkingu pod stadionem przy R22 w dniu meczu o godzinie 17.30 udały się do Sosnowca w asyście policji (transport kibiców we własnym zakresie).

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Kibic z Polski
Fatalnie
Granie z Zagłebiem Sosnowiec który z nożem na gardle będzie atakować ,to marna perspektywa:-( To jakby wejść do szamba i robić przysiady :-( Czy osłabiona Wisła znajdzie motywacje to gry z tymi barbarzyńcami piłkarskimi? Będą faulować ,będą kopać po kostkach .Oby nowych kontuzji nie było.

10            -10