Poniedziałek, 22 kwietnia 2019 r.

Maciej Stolarczyk: - Scenariusz ułożył się pod wpływem decyzji sędziego

- Cóż można powiedzieć po takim spotkaniu. Na pewno jesteśmy rozczarowani i zawiedzeni rezultatem. Mogę tylko pogratulować przeciwnikowi trzech punktów, ale myślę, że ten scenariusz na koniec ułożył się pod wpływem decyzji sędziego, jeżeli chodzi o czerwoną kartkę. W tym momencie Wisła Płock stworzyła sobie zdecydowanie więcej sytuacji. Uważam, że to była kontrowersyjna sytuacja, jeżeli chodzi o jej pokazanie - mówił rozczarowany świąteczną porażką z ekipą Wisły Płock, trener drużyny "Białej Gwiazdy", Maciej Stolarczyk.

- Łukasz nie miał jak zabrać tej nogi, po wykonaniu wślizgu. Oglądałem ten fragment i on nie chciał zrobić krzywdy przeciwnikowi. Ta sytuacja ustawiła spotkanie. Cóż, mamy mecz za trzy dni. Trochę czuję się jak biedniejszy krewny, którego czasami stara się dyskryminować, bo te kontrowersyjne sytuacje nie są rozstrzygane na naszą korzyść. Mamy mecz w Sosnowcu, chcemy się do niego przygotować, zregenerować. Pojedziemy tam po zdobycz punktową, po punkty, których dziś się nie udało zdobyć - dodał Stolarczyk.

- Jeżeli chodzi o Dawida Szota, to wyszedł w pierwszej jedenastce i myślę, że jest to chłopak o potencjale. Dawid może osiągnąć poziom, który będzie gwarantował wysoki szczebel w naszej Ekstraklasie. Na pewno zdaje sobie sprawę jaka praca przed nim, ale pracuje na treningach. Dziś pracował, by pomóc zespołowi. Podobnie ma się rzecz jeśli chodzi o Olka Buksę. W końcówce dążyliśmy do wyrównania dlatego zdecydowałem się wpuścić Olka, mimo że jest on młodym zawodnikiem. Posiada on instynkt strzelecki w polu karnym i na to też liczyliśmy - mówił szkoleniowiec.

- Rzeczywiście mamy problemy w defensywie, ale sztab medyczny walczy o to by wrócili ci zawodnicy, którzy mają uraz. Czekamy z ich powrotem do decyzji doktora - przyznał Stolarczyk.

- Vukan bardzo chciał dziś wystąpić, ale opinia doktora nie pozwoliła na udział w dzisiejszym meczu. Myślę, że to Vukan będzie zawodnikiem, który najszybciej wróci po urazie, ale ile to potrwa, to nie jestem teraz w stanie powiedzieć - zakończył, pytany o kolejną absencję w drużynie trener.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

kibic 357
Brawo
Pomimo całkowitego rozpadu zespołu / brak 8 zawodników/ nasz trener i sztab szkoleniowy potrafili jednak skonsolidować z tego co mieli naprawdę dobry zespół. Wygrywali i zapewne działo by się tak dalej , lecz karygodne zachowanie wysłannika pzpn w czarnym kitlu obrzydziło nam wszystkim to widowisko. Jak wspominałem takie żenujące zachowanie powoduje pustki na większości stadionów ligi a Var ma służyć jedynie interesem tej jak ich nazywają "czarnej mafii" . Moim zdaniem to nasi zawodnicy są zwycięzcami i powinni od nas otrzymać słowa otuchy i wsparcia.

118            -12
~~~legion190 6
Brawo za walkę
Zastanawiam się po co jest VAR w pierwszej połowie ręka w polu karnym zawodnika płocczan, w drugiej wślizg Burego który trafia w piłkę, max żółta ale sędzia nie korzysta z VAR ani razu. To co wyprawia PZPN w rundzie finałowej to cirkus i skandaloza!!!!

110            -5
~~~Wiktor szczesniak
Przekręt
To co robił dzisiaj sędzia to jest. Piłkarski poker wisła słaby mecz poza peszkiem i baszą i może drzazgą ale z tym sędzią nie idzie wygrać powinien zostać odsunięty od sędziowania przekretasd

50            -3
~~~--Optyk
do legion1906
VAR miał pomagać sędziom.. Jak widać pomaga skutecznie. Gdyby podobne sytuacje były w drugą stronę, to pewnie "sędzia" skorzystał by z monitora, a tak.. wynik zgodnie z oczekiwaniami. PZPN to był skandal, a to jak po rozmowie z Brożkiem i Stolarczykiem ten "sędzia" uciekał do szatni.. - bezcenne ;-)

53            -1
~~~TS77
Trzeba się odwołać
Odwołajcie się!

43            -7
wyar
Klasyka Lasyka
Lasyk kiedys okradl Plock,to teraz sie zrewanzowal,a ze na Wisle Krakow,to i co z tego ? Kto mu co niby zrobi ? Przesmycki go zawiesi ??? :lol:

56            -2