Środa, 24 kwietnia 2019 r.

Sławomir Peszko najlepszym wiślakiem w meczu z Nafciarzami

W tym głosowaniu nie mogło być innego zwycięzcy - dwie bramki strzelone drużynie Wisły Płock, nawet jeśli nie przyniosły nam żadnych punktów, musiały dać zwycięstwo w głosowaniu na najlepszego piłkarza "Białej Gwiazdy" w potyczce z "Nafciarzami" dla Sławomira Peszki. Jego średnia nota to 6.90 i zdecydowana wygrana nad drugim w tym zestawieniu - Vullnetem Bashą.

Niestety to jedyni wiślacy, którzy otrzymali od Was oceny powyżej wyjściowej "piątki", a najbliżej byli tego - debiutujący w pierwszej drużynie Dawid Szot, a także Matej Palčič.

Wracając zaś do zwycięzcy, to podobać mogły się nie tylko jego efektowne trafienia, ale też bez wątpienia zaangażowanie w grę, a to kibice przy Reymonta zawsze doceniają.

Na przeciwległym biegunie głosowania znalazł się sędzia tego meczu, Piotr Lasyk. Za podsumowanie prowadzonych przez niego zawodów może dodamy, że "Białej Gwieździe" sędziował po raz szósty i liczymy na to, że zbyt szybko nie przyjdzie mu zrobić to ponownie.

Oto komplet wyników

Sławomir Peszko 6.90
Vullnet Basha 5.98
Dawid Szot 4.64
Matej Palčič 4.64
Rafał Pietrzak 4.51
Rafał Boguski 4.33
Marcin Grabowski 4.14
Mateusz Lis 3.98
Krzysztof Drzazga 3.94
Marko Kolar 3.86
Łukasz Burliga 3.75
Paweł Brożek 3.45
Patryk Plewka 2.99

Pozostałe oceny:
Atmosfera na trybunach 5.19
Gra zespołu: Wisła Płock 4.59
Praca trenera Macieja Stolarczyka 4.53
Gra Wisły w ofensywie 4.33
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 4.17
Gra Wisły w defensywie 3.36
Praca sędziego - Piotr Lasyk 1.79

Aleksander Buksa - grał zbyt krótko i nie był oceniany w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 1 215 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

kongo
Sławek zawsze najlepszy
jeśli chodzi o...naftę:) a tak poważmnie mam nadzieje że nikt w klubie nie bierze pod uwage żeby został na przyszły sezon.Gośc niesamowicie chaotyczny i juz ma swoje lata.swoja drogą czy ten Kumah az tak słaby ze wchodzą do gry inni a on nadal łąwka?

7            -61
GrzegorzS
Niezrozumiałym jest dla mnie, tak niska ocena dla Partyka
Plewki, przyjął rolę "Czernego Piotrusia"?, ocenianego z założenia źle w druzynie. Moim zas zdaniem mimo fazy meczu w której wszedł, zagrał bardzo dobrze uzupełniał środek pomagął w odbiorze dobrze ustawiał się na boisku miał dwa dobre przejęcia, po których koledzy mogli lepiej rozegrac akcję mimo liczebnej przewagi rywali sam zanotował dwa fajne przeboje i to na nim rywale złapali żółte kartki. Na tym tlw zawyżona jest znacznie ocena dla Drzazgi, który owszem walczy stara się wychodzi do piłki, ale marnuje sytuacje na potęge , co więcej to jego głupia strata i szukanie malowanych jaj zaowocowała kontrą po której straciliśmy bramke, zamiast ją strzelić lub choćby zakończyc akcję zagraniem umożliwiającym kontre rywala.

18            -11
~~~Rozpierdu cha2019
A ja...
A ja mam nadzieję, że w klubie biorą pod uwagę przedłużenie wypożyczenia Sławka Peszki na kolejny sezon. Forma idzie w górę, liczby coraz lepsze no i najważniejsze atmosfera jest.... :) Sławek walczy za dwóch, i przestańcie p.... że tak nie jest! U nas warto się odbudować a my na tym korzystamy,... ciekawe skąd weźmiemy na te transfery skoro z juniorami poki co ciężko, a w kasie po dolnej ósemce się nie poprawi za bardzo. Sławomir Sławomir !! Zostań z nami, Wiślakami@@

20            -3
~~~młoda wisła
sponsor
Dlaczego młoda wisła nie ma sponsora na koszulkach?

10            -6
~~~kibic1511
@młoda wisła
Polskie prawo zabrania reklamowania firm bukmacherskich przez osoby, które nie ukończyły 18. roku życia.

15            -1