Środa, 24 kwietnia 2019 r.

Trwa sprzedaż biletów na wyjazdowy mecz piłkarzy Wisły w Zabrzu

W wiślackiej Strefie Kibica rozpoczęła się dziś sprzedaż biletów na wyjazdowe spotkanie piłkarzy Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze. Spotkanie to zaplanowano na piątek, 3 maja, na godzinę 20:30.

Sprzedaż wejściówek potrwa od środy 24 kwietnia od godziny 13:00 do niedzieli 28 kwietnia do godziny 18:45. Bilety są do nabycia wyłącznie w dedykowanej kasie w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana w Krakowie.

Koszt biletu wynosi 20 zł.

W trosce o bezpieczeństwo uczestników wyjazdu klub zadba, aby osoby, które zgromadzą się na parkingu pod stadionem przy R22 w dniu meczu o godzinie 17.00 udały się do Zabrzu w asyście policji (transport kibiców we własnym zakresie).

UWAGA! Kibice przy wniesieniu opłaty w Strefie Kibica otrzymają paragon potwierdzający nabycie wejściówek, natomiast fizyczny bilet zostanie im wręczony w czasie zbiórki na parkingu pod stadionem lub przed wejściem na sektor gości w Zabrzu.

Zakupione bilety nie podlegają zwrotowi.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

delaliczi
Pytanie
Szybkie pytanie do tych, którzy jechali do Sosnowca. Jak to wygląda w praktyce? Własne pojazdy z tego co rozumiem. Jazda w konwoju sznureczkiem? Jest jakiś rozsądny bezpieczny parking na miejscu? No i jak spowrotem to wygląda? Z góry dzięki :). Chciałbym się wybrać ale jakby ktoś mógł opisać jak w praktyce to zdaje egzamin to byłbym wdzięczny. PZDR

1            -2