Środa, 24 kwietnia 2019 r.

Sławomir Chmiel podpisał profesjonalny kontrakt z Wisłą Kraków

17-letni skrzydłowy, Sławomir Chmiel, występujący w naszym zespole juniorów, podpisał obowiązujący od 1 lipca br. profesjonalny kontrakt z "Białą Gwiazdą". Umowa została zawarta do końca czerwca 2021 roku, z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Chmiel jest aktualnie podstawowym zawodnikiem zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Regulskiego.

Zanim trafił na Reymonta występował w Orliku Myślenice oraz w Orle Myślenice.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~UcheJ11
Znam tego chlopaka
:-) W FM w pierwszym sezonie jako 18 latek jak wszedł do pierwszej drużyny 15 bramek i 16 asyst ;-) teraz powtórzyć kiedyś w life to samo to leci chłopak za 10 baniek $

10            -29
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
nastepny talent ,mamy cała mase mlodych z ktorych nic nie bedzie.

22            -10
Maxi
Może w końcu jego talent nie zostanie zmarnowany
My nie umiemy pracować z młodzieżą taka prawda . Pamiętacie rozwalenie cracovii z 4, 5 lat temu 10 - 0 i Mistrzostwo Ligi Juniorów gdzie ci chłopacy są z tamtej drużyny ??? a no na obrzeżach prawdziwego futbolu pałętają się po niższych ligach jedynie Bartosz się ostał .

11            -9
stary wiślak
Maxi!
Kto nie umie pracować z młodzieżą,"my" czyli kto? Przecież ci chłopcy poszli do innych klubów i tych z ekstraklasy i z klas niższych i nie zabłysnęli. Zatem jeśli piszesz "my" nie umiemy, rozszerz to na inne kluby ,albo się zastanówmy,czy ci chłopcy z 2014 roku to były rzeczywiście takie super-talenty,skoro tylko Bartosz ociera się o grę w pierwszym zespole w klubie ekstraklasowym,czyli Wiśle? Jeśli z danej generacji da się choćby z jednego wychowanka zrobić podstawowego gracza w ekstraklasie,to jest to sukces. Nie ma cudów,żeby zasilać pierwszy zespół z własnych juniorów w większej ilości.

14            -7
~~~tw Bolek
Stary Wiślak.
Pytam bez podtekstów itd. Może jednak u nas popełniono na poczatku ich przygody jakieś błędy które teraz ciężko odkręcić? Wtedy teza Maxiego miała by sens.

4            -2