Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.

Wisła gra w Sosnowcu! Zapraszamy na relację tekstową live!

O godzinie 20:30 piłkarze krakowskiej Wisły rozpoczną mecz 32. kolejki ligowej bieżącego sezonu, w którym zmierzą się z zespołem Zagłębia Sosnowiec. Dla wszystkich, którzy nie będą mogli oglądać tego spotkania, przeprowadzimy relację tekstową! Zapraszamy!

Wejście do relacji »


 KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

Grzes22
Daniel Hoyo-Kowalski
Powodzenia Chłopie!! Toż to wydarzenie bez precedensu!

17            -5
~~~BogdanKor ba
Kumah
Nie kumah czemu nie gra Kumah

11            -3
~~~PB007
Meczycho
Powodzenia Młodzieży 🙂🙂ԅ 78;⚽⚽⚽

8            -2
~~~Łukasz Sałaś
Młodzież
Szczerze? Jestem po raz kolejny dumny z Wisły... Cieszę się że mamy grupę spadkowa i dzięki temu mogą zagrać też te młode chłopaki i nie jest to mecz z Legią czy Lechia który mógłby się skończyć pogromem... Chłopaki zdobywają doswiadczenie, które jest niezbędne... Oby któryś z nic został w przyszłości legendą Wisły!! Powodzenia!!

6            -3
~~~Grzech43
Decyzje trenera...
Szkoda słów. Wychodzimy na mecz ze starym Brożkiem w ataku i ciotowatym Boguskim. Gdy przegrywamy, to trener zdejmuje napastnika (starego) i wpuszcza młokosa do pomocy. Dlaczego nie wchodzi napastnik? Dlaczego nie wchodzi szybki Kumah? Dajcie spokój z takimi decyzjami.

4            -8
~~~Grzech43
Co to za młodzież...
Zero pojęcia o grze. Gdy oddajemy piłkę, to nasz młody wyrzuca piłkę do bramkarza Sosnowca. Czy ich nikt nie nauczył podstaw taktyki? Po co ten trener? Takie rzeczy powinny być wbijane co trening lub odprawa. Podstawa: jak utrzymać korzystny wynik oraz jak gonić wynik. W przypadku naszej młodzieży uczą ich, jak zagrać bezpiecznie piłkę do tyłu.

6            -8