Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.

Oceń grę wiślaków (i nie tylko) w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Zapraszamy Was do tradycyjnego pomeczowego głosowania na piłkarza meczu. Tym razem po rozegranym w ramach 32. kolejki ligowej spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec.

Wejście do głosowania »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

kibic z daleka
Niech się młodzi ogrywają...
Powiem tak: Hoyo gorzej od Sadloka nie zagrał. Nie mówię, że Maciek to zły piłkarz, tylko, że on nie jest stoperem tylko bocznym obrońcą.

35            -5
~~~Tylko Wisła
Młodzież
Nie ma co :) Dziś młodzież pokazała że można w przyszłości mieć z nich pociechę tylko mądrze trzeba ich wprowadzać do gry :) Bo dziś na tle Sosnowca wypadli dość pozytywnie mimo iż było widać u nich trochę nerwowości !! Trenerze z tej mąki chleb może być tylko błagam wprowadzaj i ogrywaj ich z głową bo u 15-18 latków niestety głowa nie jest mocną stroną :)

26            -3
~~~ricardinh o
Lis trenuj wukopy
Zagrali tak jak potrafili.Natomiast wykopy Lisa mogą doprowadzić do szału. Czy nikt - trenerzy, starsi zawodnicy - nie mogą nim wstrząsnąć? W pierwszej części Boguski szanując piłkę i chcąc uspokoić grę, holuje futbolówkę na swoją połowę i podaje do Lisa który od razu wybija pod nogi przeciwnika! Takich strat było chyba z dziesięć. To marnowanie sił partnerów, bezsensowne oddawanie piłki rywalom. Zamiast zawiązania akcji napędza przeciwników. Dzisiaj miarka się przebrała i moja nota dla niego: 2 (coś tam obronił).

29            -8
~~~Mruk
Debiuty
Powinna być jeszcze osobna klasyfikacja debiutantów dla tych co grali pierwszy czy drugi mecz i tu pozytywów byłoby więcej, mnie osobiście zaimponował Słomka, zaś zarówno Grabowski, Hoyo-Kowalski, Szot, Kumah czy Buksa na pewno nie rozczarowali .

23            -3