Czwartek, 25 kwietnia 2019 r.

Emmanuel Kumah: - Dam z siebie wszystko, żeby pomóc drużynie

- Nie mogę dziś być w pełni zadowolony, bo nie tego się spodziewałem, gdy wchodziłem na boisko. Chciałem pomóc mojej drużynie, aby ta odniosła zwycięstwo. Chciałem dobrze zagrać i strzelić bramkę. Niestety nie udało się mi doprowadzić do wyrównania mimo, że miałem ku temu okazję. Dziś nie udało się tego osiągnąć, ale mogę zapewnić, że w kolejnych meczach dam z siebie wszystko, żeby pomóc drużynie - mówił po swoim debiucie w zespole Wisły Kraków, Emmanuel Kumah.

- Jestem szczęśliwy, że tutaj jestem. Przeprowadzce z Afryki do Europy towarzyszy wiele nowych rzeczy. Między innymi to, że futbol jest tutaj inny, niż w moim kraju. Tutaj trzeba mocno pracować nad taktyką, szczególnie w Polsce przykłada się do tego dużo uwagi. W Afryce tak nie jest. Cierpliwie uczyłem się i czerpałem wiedzę od trenerów, bo poświęcają mi dużo czasu, abym nauczył się wszystkiego. Dlatego też mocno czekałem na dzisiejszy debiut - dodał 19-latek z Ghany.


 OŚ, KK

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

GrzegorzS
Dobry debiut, szkoda,
że napatoczył się ten obronca, bo była by fajna bramka

92            -10
~~~Mruk
Pozytyw
Szybkość ma, widać było że bardzo chciał się pokazać a to nie zawsze idzie z efektem poczynań - debiut na plus.

75            -7
Piter75
WITAMY
Liczymy na to że będziesz naszą tajną bronią trzymamy kciuki

59            -3
Kosmaty
Pozytywnie.
Zaczął bez kompleksów przerywając akcję rywali faulem, do tego dorzucił bardzo przytomny i świetnie wykonany przerzut na drugą stronę boiska i następnie... przygasł. Ale znowu się rozkręcił i pod koniec spotkania znów był bardziej widoczny. Faktycznie ma nad czym pracować taktycznie, ale z drugiej strony jest szybki, chętny do gry, potrafi wypatrzeć ciekawe rozwiązanie akcji i lubi grać szybkie akcje z krótkimi podaniami, a to bardzo pasuje do stylu Wisły. Oby się sprawnie rozwijał, myślę że warto na to czekać w kolejnych tygodniach/miesiącach.

46            -5