Niedziela, 28 kwietnia 2019 r.

Marko Kolar: - Miejsce Wisły jest w pierwszej ósemce

- Jestem zadowolony z tego, że strzeliłem bramkę. To była dobra akcja. Mieliśmy jeszcze kilka okazji i szans do tego, żeby strzelić. Jeżeli chodzi o tę sytuację, to dużo zawdzięczam "Pawce", który dobrze do mnie zagrał - mówił strzelec jedynego gola dla "Białej Gwiazdy", w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, którym był Marko Kolar.

- Staraliśmy się jak najszybciej zapewnić sobie to matematyczne utrzymanie. Miejsce Wisły nie jest jednak na pozycjach od 9 do 16, ale w pierwszej "ósemce". To musi być nasz cel w następnym sezonie. Dziś chcieliśmy wygrać ten mecz, żeby skończyć tę passę, ale mamy dużo zawodników kontuzjowanych. Musimy być więc zadowoleni z tego, że dziś udało się zdobyć ten punkt - uważa Chorwat.

- Dzisiaj młodzi zawodnicy zagrali dobry mecz. Pokazali, że nie ma wielkiej różnicy między nami, a tymi młodszymi. Myślę więc, że przed Wisłą stoi świetlana przyszłość. Z każdym meczem będą grać lepiej. Dla nich zawsze te pierwsze mecze, atmosfera, presja - są przytłaczająca. Z każdym kolejnym meczem będzie coraz lepiej - zakończył Kolar.


 KK

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~ oleee ....! Super Wisełka!
miejsce Wisły jest w pierwszej Trójce
liczę na Cb i Krzycha

60            -5
Piter75
Marko
Akcja i bramka stadiony świata dzięki

55            -4
~~~jajo
Chyba rzeczywiście nasze miejsce jest w pierwszej
Ósemce. Bo w tej drugiej wog9le nam nie idzie. Jeden punkt w trzech meczach

26            -5
~~~tw Bolek
Marco
Gdybyś w odpowiednim momencie wykorzystał patelnie które miałeś to była by w tej ósmce. Pokazujesz czasem że potrafisz strzelać dużo lepiej więc cóż stoi na przeszkodzie? Ktoś napisł wczoraj że miejsce Wisły jest obecnie wykładnią sytuacji kadrowej i finansowej z czym się zgadzam tylko że to nie wyklucza możliwości pokazania poszczególnym zawodnikom że są lepsi niż sadzi ogół. Wczoraj Kolar pokazał że to możliwe ,niechże pokazuje tak że po całym sezonie będzie można napisać o nim napastnik a nie prawie że. ....

21            -5
wilkrobert13 2
Do wczoraj myślałem,że...
Marko nie potrafi dryblować a tu kilka razy spróbował kiwać i wychodziło.O dziwo.Musi byc bardziej odważny i wierzyć we własne mozliwości jak Savicevic bo widdzę,że stac go na rozwój tylko ta jego cicha osobowość musi zacząć...KIPIEĆ!!!:-)

12            -4