Środa, 1 maja 2019 r.

Drużyna Patryka Małeckiego zdobyła Puchar Słowacji

Aktualny klub Patryka Małeckiego, którym jest Spartak Trnava wywalczył Puchar Słowacji. W finałowym meczu zespół wypożyczonego wiślaka pokonał po rzutach karnych MŠK Žilina. W regulaminowym czasie był remis 3-3.

Spartak Trnava - MŠK Žilina 3-3, karne 4-1 (2-0, 3-3)

1-0 Fabian Miesenböck (20.)
2-0 Kire Markoski (45.)
3-0 Kire Markoski (48.)
3-1 Filip Balaj (50.)
3-2 Róbert Boženík (68.)
3-3 Filip Balaj (71.)

Sukces ten odbył się bez udziału wiślaka, który od początku roku znajduje się poza kadrą meczową Spartaka. Miał on jednak swój wkład w występy tego klubu we wcześniejszych rundach Pucharu Słowacji, w których zaliczył zresztą łącznie trzy asysty. Dodajmy, że wypożyczenie Małeckiego do słowackiego klubu wygasa z końcem bieżącego sezonu, a jego umowa z "Białą Gwiazdą" obowiązuje do czerwca 2020 roku.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

~~~tw Bolek
..
Ciekawe czy będą chcieli mu obniżyć kontrakt jeśli miałby wrócić i czy się zgodzi 😆

36            -2
~~~Tom_ek_ch go
Patryk
po za kadra meczowa swojego klubu? Hmm, ciekawe dlaczego? ;-)

50            -5
~~~tsss
Mam nadzieję że nie wróci do nas.
Może piłkarsko Stolar by go odbudował, ale tego co ma napsute w głowie nikt nie jest stanie naprawić. Zepsuje atmosferę w zespole o ile do starych wyjadaczy nie bedzie mial podjazdu młodzi znim łatwo mieć nie będą.

85            -10
~~~Rozpierdu cha2019
Mały
Zawsze można powiedzieć że jego forma sportowa nie przekonuje aby mógł być w 1 zespole i za porozumieniem stron rozwiązać :) miał swój czas, swoje zrobił a lepszy już nie będzie, wolę Peszkina tak nawiasem mówiąc :)

62            -8
~~~sfrustrow any kibic
Małecki
niech wraca.... przypominam że Małecki w formie zawsze dawał z siebie wszystko... a jestem pewien że może nam się przydać..... :D

23            -70
~~~Pitagoras 22
My Puchar Polski 2020?
Niestety pewien znow klasycznie odpuscimy (rezerwy, juniorzy), a szkoda bo nie chodzi tylko o LE, ale jakiekolwiek trofeum, bo zblizamy sie powoli do dekady bez zadnego pucharu, zadnego osiagniecia (wiem np dla Cracovii to jest norma ; )

19            -11
mackub
to nie wszystko
W tym sezonie nie może już zmienić klubu bo zaliczył dwa więc prosił Wisłę o to żeby gościnnie trenować i...mu odmówiono. Trenuje w jednym z podkrakowskich 4 ligowych klubów. Stolar, który go doskonale zna i pomógł mu się odbudować u paprykarzy go nie chciał. Przypadek?

21            -1
Maxi
Nie wierzę w Małeckiego
Tak jak byłem za tym by u nas grał Peszko i broniłem tej decyzji i Peszko ogólnie mnie i kibiców Wisły nie zawiódł . Tak nie wierzę w Małeckiego już miał kilka podejść do Wisły i delikatnie to ujmując średnio sobie radził do tego jeśli on jest nawet poza kadrą meczową Trnavy to w jakiej fatalnej formie musi być przecież to nie ta sama Trnava co grała z Legią a cień tego zespołu połowę drużyny z Trnavy wykupiły zespoły z ekstraklasy i w słowackiej ekstraklasie ten zespół na 12 zespołów jest 9 jak sie nie mylę więc radzi sobie słabiutko a mimo tego Małecki jest poza kadrą meczową .

20            -3
JerzyB2B
tak czy inaczej
kolejny medal i nowy ładny wpis w CV będzie miał.

9            -3
Jazz
@Maxi
Trochę cię poniosło, ostatni powrót miał bardzo dobry. W roku 2016 (wiosna i jesień) był najlepszym, a może nawet zdecydowanie najlepszym piłkarzem Wisły. Jego bramka z Piastem była jedną z najważniejszych w ostatnich latach, a jak twierdzi Bogdan Zając, Patryk był wtedy blisko reprezentacji. No dobra, to było 3 lata temu... Nie było w ogóle tematu powrotu Małeckiego w zimie i to chyba najlepiej świadczy o tym, że drogi Małeckiego i Wisły definitywnie się rozchodzą. Coś musiało się stać jesienią, bo całe to nagłe wypożyczenie i oddanie bez walki pozycji na lewym skrzydle Kostalowi jest wymowne. Musiał być jakiś duży zgrzyt w drużynie i w szatni uznano Małeckiego za personę non grata. U Stolara atmosfera w drużynie to podstawa, więc pewnie Patryka już w koszulce z Białą Gwiazdą nie zobaczymy.

15            -5
gamber
Wiślak
Małecki to Wiślak z krwi i kości, myślę , że swoje odpały ma już za sobą. Ja też z wiekiem stałem się mniej ...nieprzywidywalny :) i jakby bardziej wytonowany. Wziąłbym Małego, bo ławka krótka, a on zawsze dawał to coś. Poza tym Stolar by go na pewno dobrze wkomponował w drużynę, a o szatnię się nie martwię, jest już ułożona i jak mówi pan Leśniodorski jest najlepsza w Polsce i z Małeckim czy bez taką pozostanie!!! Dawać tego "wariata" do nas!!! Ps. Czy Typer się zaciął czy ktoś nieźle przysnął? Nie ma punktów za poniedziałkowy mecz, a dziś już czwartek.

4            -27
Maxi
Jazz
Pamiętam że np za Wdowczyka grał naprawdę świetnie nawet Wdowczyk mówił że w takiej formie to Małecki mógł by grać w reprezentacji ale u kolejnych trenerów już tak dobrze nie było więc nie wiem czy ostatni powrót miał taki dobry . U Kiko z tego co pamiętam na początku grał w pierwszym składzie potem już nie u Carrillo ile grał praktycznie nic .

11            -3
Waldi2
Oj chłopaku...
Jesteś toksycznym człowiekiem. Nie jesteś w stanie być członkiem dobrego zespołu. Maciek Stolarczyk nie widzi dla Ciebie miejsca w naszej drużynie. Jedyne wyjście to rozwiązanie kontraktu za Twoją zgodą. Wtedy możesz znaleźć sobie klub, jaki chcesz. Wątpię jednak, że pójdziesz na taki układ. Wiesz bowiem, że klubu nie znajdziesz. Szkoda. Mogłeś być gwiazdą i legendą Wisły. Niestety głowa nie nadążała za resztą.

10            -2