Piątek, 3 maja 2019 r.

Z Koroną bez Rafała Boguskiego

Bez Rafała Boguskiego zagra w swoim kolejnym meczu ligowym zespół krakowskiej Wisły. Pomocnik "Białej Gwiazdy", w potyczce przeciwko Górnikowi Zabrze, obejrzał swoją czwartą w tym sezonie żółtą kartkę.

Rafała Boguskiego zabraknie tym samym w spotkaniu 35. kolejki ligowej, w którym zmierzymy się ze Koroną Kielce.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~KUBA
Jako że mój komentarz będzie jako pierwszy
Mam wielką prośbę do ludzi piszących komentarze, by powstrzymać się od krytykowania Rafała. To nasz vice-kapitan, gość który jest w klubie mimo wielu przeciwności. Należy mu się szacunek. Tak, jak każdemu naszemu piłkarzowi. Ekipę mamy godną koszulki z białą gwiazdą. Pozdrawiam serdecznie :-)

114            -21
~~~Heerooy
@KUBA
Nikt zasług Rafała dla Wisły nie podważa, ale w niemal każdej sytuacji podejmuje złe decyzje, jest głównym hamulcowym gry i po kimś z takim doświadczeniem należy spodziewać się więcej. Fakt, że nie gra na swojej pozycji trochę go usprawiedliwia, ale trudno pozytywnie oceniać jego ostatnie poczynania na boisku.

49            -64
~~~Misiol
Szot na defensywnym zagral lepiej
Od Boguskiego. Bedzie mial szanse to powtorzyc

17            -54
TTT
RB9
Szkoda bo grał całkiem nieźle. Moim zdaniem kartka nie zasłużona zreszta sam się dziwił że sędzia gwizdał jego faule. W moim odczuciu do odgwizdania tylko jeden.

61            -10
~~~Mortal
To w takim razie
Pojadę na mecz

11            -21
macio1906
BOGUS
a zauwazyliscie ile ma utrudnien dla druzyny przeciwnej ile ma blokad w naszej strefie obronnej moze nie jest wirtuozem w grze nawet uwazam ze jest bardziej drewniany ale zaangazowanie w grze obronnej uwazam ze ma najwieksze zobaczcie ze z reguly on blokuje wazne akcje przeciwnika moim zdaniem robi czarna robote na ktora malo kto zwraca uwaga a zagral wczoraj bardzo dobry mecz pozdrawiam i do widzenia na R22

35            -8
SMOK
Wielu jest krytyków Rafała
W/g mnie świadczy to tylko o ich bezmyślnej obserwacji gry zawodników. Dziwne jest to, ze Rafał za każdego z trenerów występował w podstawowym składzie. Jak to wiec rozumieć? Krytykanci Rafała są mądrzejsi od wszystkich trenerów? Lepsi obserwatorzy umiejętności piłkarskich? Jeśli ktoś teraz krytykuje Rafała to znaczy, ze krytykuje tez decyzje Macka za wystawianie go. Krytykujcie ile chcecie ale dla mnie jesteście tylko bezmyślnymi, emocjonalnymi gapiami. Jeśli ktoś nie lubi osobowości Rafała to nie znaczy, ze ma go nie akceptować jako piłkarza. Ja wiem jedno, ufam Stolarczykowi

11            -4