Piątek, 3 maja 2019 r.

Rafał Boguski: - Wykonaliśmy swoje zadanie

- Dawno nie wygraliśmy i przyjechaliśmy z takim zamiarem, żeby zgarnąć trzy punkty. Mieliśmy swój plan, wykonaliśmy go chyba w stu procentach i wyjeżdżamy z trzema punktami. Wiadomo, że błędy się zdarzały, ale od samego początku chcieliśmy oddać pole Górnikowi, żeby to on rozgrywał, a my nastawialiśmy się na szybkie ataki - mówił po meczu w Zabrzu, Rafał Boguski.

- Średnio też nam to wychodziło, aczkolwiek prowadziliśmy, tyle że bramkę straciliśmy w swoim stylu, po szybkim ataku przeciwnika. W drugiej połowie było już jednak dobrze, strzeliliśmy na 2-1 i kontrolowaliśmy - dodał wiślak.

- Przeważyła chyba ta mądrość, trenerzy, cały sztab mieli już kilka dni temu taktykę na to spotkanie, już wcześniej wiedzieliśmy jak będziemy grać i wykonaliśmy swoje zadanie. A co do kartki, to w kolejnym meczu będę musiał odpocząć, ale wyjdzie ktoś, kto mnie na pewno godnie zastąpi - zakończył Boguski.

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

wilkrobert13 2
Dobry mecz Boguskiego.
Stosunkowo mało strat.Był pod grą i choć jak zwykle dużo biegał teraz robił to mądrzej.To był taki Rafał na którego Wisłę stać i jego samego także; jak się okazuje, być dobrym piłkarzem.:-)

44            -21
~~~Prawdziwy kibic
mecz
Rafał Pietrzak w dzisiejszym meczu bardzo cieniutki, bardzo

17            -27
QBA993
Boguś
Panie Rafale, po tej główce co strzelał Angulo to jakiś prezent Buremu sie należy :-)

26            -6
Gaicki
kolejny słaby mecz Boguskiego
żal patrzeć, cień zawodnika z przed lat. całą masa strat i bezcelowego biegania po boisku, z którego nic nie wynika. jego czas dawno temu już minął, czas na zasłużony odpoczynek

11            -14