Piątek, 3 maja 2019 r.

Marko Kolar: - Zawsze musimy walczyć do końca

- Można tak powiedzieć, że był to mój najlepszy mecz w Ekstraklasie, ale nie tylko ja grałem dobrze, bo cały zespół grał dobrze. Zrobiliśmy to, co trener powiedział nam przed tym spotkaniem i w końcu jest bardzo dobry wynik dla nas i w końcu jest wygrana - powiedział bohater Wisły Kraków, w meczu przeciwko Górnikowi Zabrze, którym niewątpliwie był Marko Kolar.

- Ja zawsze idę do końca - tak sytuację po której wywalczył rzut karny ocenił Kolar. - Tak uczyłem się jeszcze w Chorwacji, ale wszyscy zrobiliśmy dobrą pracę. Jeśli wszyscy zrobimy co trener od nas chce, to jest taki wynik, jak dzisiaj. Zawsze musimy być skoncentrowani i zawsze musimy walczyć do końca, bo on jest dopiero wtedy, gdy gwizdnie sędzia. Walczymy do końca - zapewnia wiślak.

- Cieszę się, że w końcu mogę grać i że mogę pokazać to, co umiem, a myślę, że potrafię jeszcze trochę więcej - zakończył szczęśliwy zawodnik "Białej Gwiazdy".

Źródło: Canal+ Sport


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~#*****#
Marko, dzieki za brameczki i zwyciestwo.
Dzieki Tobie mamy z wyjazdu 3 punkty i dobre miejsce w naszej grupie. Mam nadzieje, ze jeszcze cos ustrzelisz. Powodzenia.

71            -2
dec
Do kiedy on ma kontrakt? :P
Jak będzie dalej robil postępy to może sie fajnie sprzedać :) Na pewno ma to cos w polu karnym, nie panikuje.

15            -1
~~~#*****#
@dec.
Marko Kolar ma kontrakt do 30.06.2020 r.

9            -1