Wtorek, 7 maja 2019 r.

Ekstraklasa: Trzech wiślaków w jedenastce kolejki

Po spotkaniu w Zabrzu, w ramach 34. kolejki ligowej sezonu 2018/2019, aż trzech piłkarzy Wisły Kraków znalazło się w jej najlepszej "jedenastce". Są to Lukas Klemenz, Vukan Savićević oraz Marko Kolar.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~mek
-
Brawa zwłaszcza dla Lukasa! I oczywiście trenera Stolarczyka, który udowadnia że jak już kogoś ściąga do klubu to wie co robi :)

90            -1
janly
Brawo
przede wszystkim dla wyróżnionych ale także dla całej drużyny i sztabu szkoleniowego !!!

87            -1
Sep
Tak naprawdę to 4
Imaz może z nami nie gra ale chłopak nie raz udowodnił, że jest prawdziwym Wiślakiem. To część naszej "Drużyny Z Charakterem" Sacun dla niego nawet jeśli gra na zsyłce na Białorusi. A co do naszej 3-ki. Brawa dla nich i dla Stolara. Nie sztuka być świetnym trenerem pracując w komforcie. A on 2 okienka dostaje zdziesiątkowany skład a i tak potrafi wyciągnąć z niego maxa! On nawet z kopaczami z sosnowca pewnie by się utrzymał :D SZACUN!

74            -5
~~~Maxel
Brakuje Jesusa
I to bardzo . Zawsze go piłka szukała. Jego brak odczuwam najbardziej.

34            -2
~~~--Optyk
tak to jest..
W Wiśle Jesus był "w cieniu" calitosa, a teraz w skali Ligi to carlitos jest w cieniu Imaza ! Praca pomaga talentom, a pycha je niszczy !!!

43            -1
~~~Gruby
Szacun!
Dla Maćka Stolarczyka bo naprawde potrafi z tych chłopaków wycisnąć dużo dobrego i umie ich poukładać! Nasówa się pytanie co by było gdyby miał wysoki budrzet? Naprzykład taki jak za ery Cupiała...

21            -11
~~~Mruk
Gruby sorry
Jeżeli dla Ciebie nasuwa to"nasówa" jeżeli budżet to "budrzet" to nie rób z naszego Pana Trenera kolegi dla siebie i nie pisz o nim per Ty Maciek bo wątpię by chciał nim być dla kogoś o takim poziomie pisowni.

30            -12
poldi123
Jutro
Witam wszystkich mam pytanko jedzie ktos jutro z okolic Krosna na mecz i miałby wolne miejsce? Pozdrawiam.

5            -2