Piątek, 10 maja 2019 r.

Radosław Sobolewski z licencją UEFA PRO

Jak poinformowała oficjalna strona naszego klubu - Radosław Sobolewski, który w wiślackim sztabie szkoleniowym pełni funkcję asystenta trenera Macieja Stolarczyka - uzyskał licencję UEFA PRO. Upoważnia ona do samodzielnego prowadzenia drużyn w najwyższych klasach rozgrywkowych we wszystkich ligach Europy oraz reprezentacji narodowych.

- Bardzo się cieszę z uzyskanej licencji. To duża nobilitacja, jestem dumny, że dołączyłem do grona szkoleniowców, posiadających dyplom UEFA PRO. To bez wątpienia kolejny krok na mojej trenerskiej ścieżce, a przede mną na pewno kolejne wyzwania - powiedział na łamach wisla.krakow.pl trener Sobolewski.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

~~~Kibic Wisły
Gratulacje
Gratulacje Kapitanie

31            -1
~~~QBAK
Niezbyt dobra wiadomość....
Może to oznaczać że Pan Radek niedługo nas opuśći, a taki charakter w sztabie szkoleniowym będzie niezwykle ciężko zastąpić. Ale oczywiście gratuluję i życzę dalszych sukcesów w pracy trenerskiej, oby jak najdłużej przy R22

30            -3
kenny30
Zmiana trenera
No to jak trener Stolarczyk obejmie pierwszą reprezentację to mamy godnego następcę z papierami :)

19            -1
~~~goal
Gratulacje.
Dołączył do wąskiego grona. To nie musi oznaczać jego odejścia, choć jest to niestety możliwe. Tak, jak możliwe jest już przejście na emeryturę Kazka Kmiecika.

9            -2