Sobota, 11 maja 2019 r.

Mateusz Lis: - Jest we mnie dużo pewności siebie

- Założenie było takie, aby wygrać ten mecz, a kolejne dla mnie i dla drużyny osiągnięcie to "zero z tyłu". Takie zwycięstwo cieszy podwójnie. Mam nadzieję, że każde kolejne będziemy w stanie kończyć "na zero" - powiedział po meczu z Koroną Kielce, bramkarz zespołu Wisły Kraków, Mateusz Lis.

- Dzisiejszy mecz to taki, który przytrafiał się nam w poprzedniej części sezonu. Można powiedzieć, że staraliśmy się prowadzić grę, ale sytuacji było zdecydowanie mniej. Cieszy jednak takie zwycięstwo, gdy mamy jedną sytuację i potrafimy w jednym momencie ją wykorzystać. Dużo pracujemy nad skutecznością. Jeszcze bardziej cieszy, że Koronie nie udało się strzelić bramki - mówił wiślak.

- Jestem bardzo zadowolony z tego jak to wygląda z mojej perspektywy. Od pewnego czasu czuję się tak, jak powinienem się czuć. Jest we mnie dużo pewności siebie i cieszę się, że tak to wygląda. Chcę nadal iść tą drogą, żeby w każdym meczu dawać drużynie dużo spokoju - dodał.

- My możemy podejść do następnego spotkania w Gdyni spokojnie, ale z pewnością nie będziemy odpuszczać. Wiemy, że Arka musi wygrać, a my możemy. Nie damy im tego łatwo, będziemy grać swoją piłkę i jedziemy tam żeby zwyciężyć - zapewnił bramkarz.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~VVV
Mateusz zagrales dobry mecz
i utraciles krytyke hejterom. Zycze powodzenia i jeszcze lepszych meczy !

65            -8
~~~Gienio
Lis: - Jest we mnie dużo pewności siebie
łot? I to mi się w nim nie podoba. Facet, który powinien mieć dużo pokory po tym jak zawalił pierwszą ósemkę i wiele, wiele meczów, mówi że ma "dużo pewności siebie". I to dlatego, że obronił coś, co przeciętny bramkarz musi obronić. Dlatego bramkarza z niego nie będzię.

16            -80
Apsu
@ Gienio
Bycie pewnym siebie nie jest przeciwieństwem pokorności. Chłopak czuje się co raz pewniej w tym co robi, nie waha się przed decyzjami i to było wyraźnie widać podczas jego wczorajszych interwencji - i to jest zapewne pewność siebie o której mówi. Naprawdę jestem daleki od posądzania go o bak pokory po tym czego doświadczył. On wie kiedy zawalił i co zawalił. I to właśnie ta pokora z pewnością siebie zbuduje go jako dobrego zawodnika...przynajmniej taką mam nadzieje.

59            -5
~~~Rozpierdu cha2019
Brawo Lisu
Jak tak bedziesz bronił to ja sie nie boje o Wisle. Kapitalna interwencja z 79minuty i zlapany strzał w locie. Ludzie ten gosc nam wybronil punkty wczoraj . Zamilczcie wreszcie

48            -7
pawelkaper1
Mateusz...
Tak masz bronić zawsze, a będziemy wszyscy zadowoleni. Jeszcze trochę więcej odwagi przy wychodzeniu do dośrodkowań. Warunki fizyczne masz bardzo dobre, świetny refleks, rozwijaj się nadal.

31            -6