Czwartek, 16 maja 2019 r.

Wisła Kraków z nowymi Skyboxami

We współpracy z firmą Interior Commercial Space krakowska Wisła ma od dziś do dyspozycji osiem nowych Skyboxów, które zlokalizowane są w trybunie wschodniej Stadionu Miejskiego. Co ciekawe trzy z nich - jeszcze przed ich otwarciem - zostały już zarezerwowane! Na spotkaniu z zaproszonymi na tę uroczystość gośćmi zjawili się m.in. prezes Rafał Wisłocki, pełnomocnik Zarządu, Piotr Obidziński, a także trener naszych piłkarzy, Maciej Stolarczyk.

- Z czystym sumieniem mogę powiedzieć - witamy na nowej Wiśle Kraków - rozpoczął swoją wypowiedź Piotr Obidziński. - To jest Wisła prestiżowa, to jest Wisła otwarta na biznes i taka, która daje możliwości - Wam rozwijać swój biznes, a dzięki temu nam rozwijać dalej Wisłę i wspólnie prowadzić ją ku miejmy nadzieję w niedalekiej przyszłości - mistrzostwu Polski. Od przyszłego sezonu prawa telewizyjne i przychody z tego tytułu klubów sportowych w górnej ósemce bardzo wyraźnie urosną i dzięki temu, że dołączają do nas nowi partnerzy biznesowi, dołączają do nas nowi współpracownicy oraz dzięki temu, że odbudowujemy dział sportowy oraz temu, że szykujemy nowe transfery - mamy nadzieję w przyszłym sezonie o tą górną ósemkę i te pieniądze walczyć - przynosząc dumę krakowskiemu biznesowi. Żeby jednak wejść na tę spiralę wzrostu, czyli żeby dojść do wyniku sportowego, potrzebujemy Waszego wsparcia, żebyście byli na tym stadionie. Nie w taki jednak sposób, żebyście przyszli i dali pieniądze. My Wam damy ten prestiż i rozwój Waszego biznesu. Po to wspólnie z Interiorem zrobiliśmy tę strefę, po to poprosiliśmy miasto o nowe skyboxy, żebyście mogli gościć w nich swoich gości, rozwijać swoje biznesy i w odpowiednich warunkach oglądać mecze, tworząc wartość dla klubu. Jest to wspólny projekt - Wasz i nasz i serdecznie do niego zapraszamy - dodał Obidziński.

- To nie było zrobione tanio, bo chcemy wejść na spiralę wzrostu klubu - przyznał ponadto Piotr Obidziński. - To jest jakość, która jest na miarę krakowskiego biznesu, który jest dumą Polski, tak jak firma Interior - mówił.

Interior Commercial Space, który aktywnie włączył się w inwestycję na stadionie jest partnerem Wisły Kraków od lat.

- Projekt, który zrealizowaliśmy na stadionie Wisły nie był ani największym, ani najtrudniejszym dla nas, ale był najbliższy sercu firmy, współwłaścicieli, pracowników i wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tych skyboxów - przyznał reprezentujący firmę Interior, pan Marek Baran. - Żałujemy tylko, że jest ich tylko osiem, ale trzeba się śpieszyć, bo zostało do dyspozycji już tylko pięć. Jeszcze przed otwarciem te transakcje nastąpiły - dodał.

Warto nadmienić, że Skyboxy będę dostępne dla kibiców już od czekającego nas w sobotę meczu z Miedzią Legnica.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~fan1978
super sprawa!
......miejsca na stadionie muszą być przyjazne kibicom i robić dobre wrażenie! Kolejna inwestycja to powinna być wymiana bardzo brzydko wyglądających foteli na trybunie VIP! Restauracja , i Souwenir Sklep to chyba bardzo odległa przyszłość!? Jeżeli coś wiadomo to proszę o info!

54            -4