Czwartek, 16 maja 2019 r.

Marcin Wasilewski z nowym kontraktem!

Jak poinformował agent piłkarski, Rafał Szczypczyk, nowy kontrakt z Wisłą Kraków podpisał dziś Marcin Wasilewski. Obrońca występować będzie w barwach "Białej Gwiazdy" w sezonie 2019/2020.

Przypomnijmy, że Marcin Wasilewski w wiślackich barwach debiutował 27 listopada 2017 roku, w meczu ligowym z Bruk-Betem Termaliką Nieciecza (3-3) i od tego czasu zagrał w 44 meczach "Białej Gwiazdy".

Jak na razie tylko raz wpisał się na listę strzelców, ale warto przypomnieć, że zrobił to w spotkaniu derbowym.

Dodajmy, że w bieżącym sezonie popularny "Wasyl" był podstawowym obrońcą Wisły Kraków, wystąpił w 27 meczach, przy czym końcówkę sezonu "zabrała mu" kontuzja. Mimo tego większą liczbę minut zapisało na swoim koncie tylko trzech innych piłkarzy z naszej aktualnej kadry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~--Optyk
i super !
Autorytet dla młodych musi być ! Kuba Kapitanem, a zastępcą Wasyl i git.

90            -4
~~~Prawdziwa Wisła#
spokooo
mam nadzieje ze Basha następny. Kiedy startuje sprzedaż karnetów na nowy sezon?

85            -4
~~~WislackiW islak
Świetnie!
Jeszcze Basha, sprowadzamy kogoś w miejsce Sławka i lecimy z nowym sezonem! Po burzy słońce wychodzi zza chmur...! Pamiętajcie! ps. Przydałby się jakiś ofensywny piłkarz, marzy mi się powrót Maora na końcówkę kariery!

58            -6
~~~Grażyna Kopcińska
Sensei Wasyl
Jak grać młodymi to muszą pobierać nauki tylko od Profesora !!

68            -3
mackub
Extra!!!
Niby jest z nami dopiero niecałe 1,5 sezonu ale już można powiedzieć, że to Prawdziwy Wiślak! Gość z charakterem i zasadami, dobry Duch drużyny!!! Coś czuję, że jak będziemy Go kiedyś żegnać to zaśpiewamy "Jesteś Legendą..."

75            -4
~~~BeloHrvat skiABG22
Wasyl z nami!
I jedziemy na TOP3! (o ile bedziemy istniec pod koniec roku ; )

10            -47
Piter75
SUPER WASYL
Dzięki Wasyl,Wisła i Socios młodzi będzie od kogo się uczyć :-)

59            -1
~~~Spód stadionu
Widziałem Wasyla pod stadionem 😆
Leciał do klubu odstrzelony w tym garniaku, wiedziałem po co 😁 37 takich meczów jak ten z Ległą życzę 😉

56            -2
Maxi
To bardzo bardzo dobra wiadomość
Niektórzy w innym wątku narzekali na Wasyla że on za stary i że lepiej wydać na młodych itd tą kasę co Socios ma wydać na jego kontrakt . Ja jestem innego zdania juniorami to my się nie utrzymamy a tym bardziej nie będziemy walczyć o pierwszą ósemkę musi być paru doświadczonych zawodników . Taki ktoś jak Wasyl jest potrzebny przy nim młodzi dużo się nauczą to raz a dwa bardzo ważna jest szatnia on ma autorytet jest charakterny i nie pozwoli na jakieś kwasy w szatni nikt mu nie podskoczy . Przykład Peszko ile było lamentów że zepsuje atmosferę w szatni że coś wywinie a ja pisałem że przy Wasylu i Kubie będzie grzeczniutki i tak było tacy zawodnicy są potrzebni trzymają szatnię w ryzach . bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość o nowym kontrakcie dla Wasyla

50            -3
~~~wislak190 6w
Don Wasyl
Brawo !!!Jeden z wiekszych" Kozakow" w Polskiej pilce

35            -1
GrzegorzS
Bardzo dobra informacja mam nadzieję, że
za nia pójdą kolejne przedłużenia dla Brożka i Boguskiego wśród zawodników musża byc osoby z autorytetem, jeśli chcemy wprowadzac młodych zawodników to musza miec koło siebie nazwijmy to kolegów tutorów. Bez takich piłkarzy trudno zbudowac frużyne z zewnątrz bo zespół buduje sie w szatni na treningu na boisku mamy juz jedynie spektakl, który jest podsumowaniem wykonanej tygodniowej, miesięczne, parosezonowej pracy przez klub. Zarazem martwic się trzeba że za dwa trzy sezony z racji wieku trudno będzie już zawodników z takim autorytetem, którzy będą w naszej szatni. Wiek zrobi swoje i ktoś musi ciągnąć sztafete pokoleńjuz teraz trzeba ściągnąc poza Błaszczykowskim jednego dwóch trzech zawodników , którzy beda za jakiś czas takimi autorytetami.

16            -8
hobiz
Wzmocnienia
A może byśmy zainteresowali się Forselem i Sanogo ?

10            -12
~~~Pp78
Brawo!
Wasyl masz walczyć jak lew i szkolić młodych! Kredyt zaufania od kibiców. A tak powarznie to fajnie że zostajesz z nami!:rotfl:

12            -1
hobiz
Wzmocnienia - Do tych co minusują
Ja rozumiem , że do wzięcia jest Ronaldo , Griesman , Lewandowski i jeszcze paru innych z RM , ale cóż , bogatemu wolno wszystko , a nam tyle na ile nas stać . P.Forsell i Sanogo to grajki , z których będzie można skorzystać i którzy mogą dać sporo Wisełce . Umiejętności i wiek przemawiają za nimi , myślę , że i stać było by nas na nich . Ale pewnie ci co tak minusują , uważają , że 17 latki utrzymają Wisełkę i dają jej już w nast. sezonie puchary . Marzenia

4            -4