Czwartek, 13 czerwca 2019 r.

Już w sobotę kolejna wiślacka akcja krwiodawstwa

W dniu 15 czerwca 2019 r. (sobota) w Hali Wisły Kraków, przy ul. Reymonta 22, w godzinach od 11:00 do 15:00 odbędzie się akcja honorowego krwiodawstwa organizowana przez KHDK PCK Wisła Kraków przy współudziale Stowarzyszenia Socios Wisła.

Akcja została zorganizowana w odpowiedzi na apel o oddawanie krwi dla pewnej konkretnej osoby, jednak los sprawił, że choroba tym razem zwyciężyła. Zdecydowaliśmy, że mimo to akcja się odbędzie, i to nie z powodu zaawansowanych prac organizacyjnych, czy rezerwacji ekipy medycznej RCKiK w Krakowie. Krew potrzebna jest zawsze, czekają na nią szpitale, w nich chorzy, dla których jest ona jedyną szansą na zdrowie, a czasem życie. Nie bądźmy zatem obojętni, spotkajmy się w sobotę i dajmy im szansę, podzielmy się tym cennym darem.

Zbliżają się wakacje, w sezonie letnim corocznie występują niedobory krwi w Regionalnych Centrach Krwiodawstwa, jednocześnie w tym czasie zapotrzebowanie na nią rośnie. Jestem pewien, że solidarność, chęć pomagania, która jest przecież zbieżna z polityką Socios Wisła znów da o sobie znać i spotkamy się jak najliczniej na sobotniej akcji. Na każdego z krwiodawców będzie czekał poczęstunek, który przygotuje firma "Zielony Smok", dostawca cateringu podczas meczów na R22.

Jan Ostroga
Prezes Zarządu KHDK PCK Wisła Kraków


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?