Niedziela, 16 czerwca 2019 r.

Paweł Brożek zostanie w Wiśle jeszcze na rok?

Według doniesień "Gazety Krakowskiej" - bardzo blisko podjęcia decyzji o przedłużeniu swojego kontraktu z Wisłą Kraków jest Paweł Brożek. Nie jest bowiem żadną tajemnicą, że trener Maciej Stolarczyk chciałby, aby "Brozio" przedłużył swoją wygasającą właśnie umowę, a sam zawodnik zostawił sobie czas do zastanowienia.

Zdaniem "Gazety Krakowskiej" Brożek blisko jest podjęcia decyzji o podpisaniu nowego kontraktu, a wszystko zależeć ma od wyników badań, które ostatnio przechodził zawodnik.

Dotychczas Brożek wystąpił w barwach "Białej Gwiazdy" w 413 meczach, strzelając 167 bramek.

Źródło: Gazeta Krakowska


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


18    Komentarze:

Stint
Przede wszystkim
to trzeba sprowadzić kogoś młodszego rozgarniętego co by mógł z Kolarem zagrać. Olek Buksa jeszcze za młody a Paweł no niczego nie rozwiązuje na pewno. Oczywiście że powinien być "w razie czego" ale może dział sportowy kogoś ściągnie. No i na pewno Balanyuka trzeba sprawdzić dać szansę. Kolar też się rozkręcał niemrawo

52            -9
~~~Pawel
Blad
Moim zdaniem trzeba dać szansę Denysowi Bałaniukowi...

91            -13
T0RETT0
Powroty..
Dać szanse Denisowi Biełaniuki i synowi Cantoro jest wychowankiem link » Wisły ma 18 lat

44            -19
T0RETT0
Thiago Cantoro Tak bramki strzela
link » ma 18 lat jest dobry techniczny syn Cantoro

40            -14
~~~Tomasz s
Mam nadzieje
że to jest kaczka dziennikarska.Gosc nic dobrego nie wnosi.Mamy Kolarz,Dzrzazge,Balaniuk,po co Brożek?Jeżeli zostanie uznam to za kolesiostwo.

52            -61
~~~maciek_ts
Słaby pomysł
Rozumiem Wasyl, ale Paweł już na tyle odstaje, że nie powinen już grać.

48            -22
wilkrobert13 2
Okres przejściowy strasznie długi...
Oby po przejściach Wisła była mocniejsza.

30            -3
Maxi
To błąd klubu i Pawła
Ostatnie lata w Wiśle w wykonaniu Pawła są po prostu bardzo słabe . I słabe było to że po pięknym pożegnaniu wrócił do grania . Przecież jaka to by była piękna historia z pięknym pożegnaniem i golem w meczu pożegnalnym a co on zrobił wrócił po co to wie tylko on sam . Czy nie ma pomysłu co ma robić po zakończeniu kariery czy sam nie wiem co . Szacun za to co dla klubu zrobiłeś ale twój czas już minął daj pograć młodzieży

51            -23
Maxi
I jeszcze coś
Szanuję Pawła ale pamiętacie Stępińskiego Paweł grał Stępiński przez to nie grał dużo a jak już to nie na swojej pozycji i co odszedł do Ruchu tam strzelił ok 20 goli i kupiło go Nantes za 1,5 miliona euro . Podaję go za przykład my jesteśmy biednym klubem i musimy promować młodych i sprzedawać ich Pawła już nie sprzedamy . Dawać tego Bałaniuka jest Kolar jest Buksa na nich może być konkretna kasa .

46            -9
~~~Człeniu
Nie zgadzam się z tym podejściem wobec Pawła
Ma już swoje lata i często nie daje rady, ale starych zawodników niejednokrotnie zostawia się ze względów pozaboiskowych. Facet ze swoim doświadczeniem z całą pewnością jest w stanie pomóc młodszym graczom, jeśli chodzi o ustawianie się i wychodzenie na pozycję, to w naszej lidze Brożek od dawna nie miał sobie równych, może poza Tomkiem Frankowskim. To są rzeczy których się nie zapomina, a które da się przekazać. Kolejną rzeczą jest to, że być może gość dobrze wpływa na atmosferę w drużynie, Stolarczyk to widzi i dlatego chciałby go na kolejny rok. Nie wiecie przecież, co się dzieje w szatni. Nie byłbym też tak kategoryczny w ocenie jego gry przez ostatnie sezony. Trzy lata temu, za Ramireza, jeszcze dawał radę. Gdy przyszedł Carlitos, facet usiadł na ławce, a my z niego nie korzystaliśmy nawet przy kiepskim wyniku, bo trenerzy mieli inną koncepcję dotyczącą składu. W ubiegłym sezonie przybył w środku rundy, wiele nie pokazał, ale zapewnił nam w niektórych meczach punkty, mimo że mało grał i byli lepsi od niego w pierwszym składzie. Dlatego uważam, że za negatywną ocenę Brożka odpowiada głównie uprzedzenie, jeśli on sam ma chęci, to jak najbardziej może być przydatny. A ta niby piękna historia, że na pożegnanie w meczu z Lechem strzelił gola, mocno naciągana. Wypchnęli go trenerzy i dyrektor sportowy, którzy hurtem sprowadzali hiszpanów i przede wszystkim nimi chcieli grać.

16            -14
~~~J23
Brożek
Panie Stolarczyk z całym szacunkiem dla pana ale jest to kumoterstwo

21            -23
kongo
też nie jestem zadowolony
ze zostaje ale w naszej sytuacji finansowej po prostu nie stać nas na lepszych piłkarzy.Wolę Brożka bnardziej niż Piecha bo to wislak a Kolara nie liczcie bo odchodzi .jest oferta na którą Klub przystał a to nas troche podratuje finansowo.

7            -8
Maxi
~~~Człeniu
Jest wielu doświadczonych zawodników u nas którzy dobrze wpływają na atmosferę w szatni to raz a dwa proszę bardzo niech zostanie i uczy młodych napastników ale nie jako zawodnik a trener co by nie pisać to Brożek to wielce zasłużony zawodnik naszego klubu i z chęcią bym go widział jako trenera czy też asystenta trenera mamy pierwszą drużynę , mamy teraz drużynę rezerw i są juniorzy miejsce dla Pawła by się znalazło .

12            -5
~~~WisłaNaZa wsze
Brożek
Zdrowy Brożek nadal zjada większość napastników w tej lidze na śniadanie. Absolutnie potrzebny zawodnik.

13            -16
GrzegorzS
Narazie to on jest wiśle niezbędny
w szatni i jest wzorem dla młodych na treningu. Swoje szanse meczowe też dostanie i pewnie z tego jeśli będzie zdrowy wykręci pare goli zaliczy jakąś asystę, ale przede wszystkim utrzyma piłke w końcówkach meczy z przodu i bedzie wywierał presję na obrońcach rywali. Jeśli zaś trafi z forma to przy zdrowiu (jeśłi będzie) i doświadczeniu moze to być jego by tak nazwać babie lato na zakończenie kariery, cego mu serdecznie życzę. Oby było zdrowie.

10            -9
~~~Gramy o to samo
Brożek i Boguski
Oh no, here we go again... Czyli gramy o to samo co od ośmiu lat, tak o co najwyżej 5/6 miejsce. Rozumiem, że to koledzy dla Pana Trenera, no ale gramy o wyniki, a nie o przyjaźnie - o te można dbać poza składem wyjściowym.

11            -5
~~~Jerzy KRK
Błagam
NIE!

10            -3
~~~ZaWsZeTS
Brożek to legenda Wisły
I niech tak pozostanie.

6            -3