Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Jeszcze tylko do północy rezerwacja miejsc karnetowych z zeszłego sezonu!

30 maja br. rozpoczęła się sprzedaż karnetów na nowy sezon oraz rundę rozgrywek piłkarskich i dziś kończy się pierwszy etap nabywania tych wejściówek. Tylko do północy karnety z poprzedniej batalii zachowują swoją rezerwację. Niewykorzystane będą od wtorku dostępne w tzw. "wolnej sprzedaży".

Oczywiście wśród kibiców wiele skrajnych emocji wzbudził nowy cennik karnetowej oferty klubu na mecze piłkarzy "Białej Gwiazdy", ale może w tym miejscu warto przypomnieć sobie - gdzie byliśmy jeszcze parę miesięcy temu?

Ruch solidarności kibiców z klubem z zimy bieżącego roku sprawił, że wiślacy cieszyć mogli nas swoimi występami przez całą piłkarską wiosnę. Sytuacja klubu zmieniła się od tego czasu diametralnie, ale wciąż brakuje nam najważniejszego, a więc potężnego inwestora, który pozwoliłby Wiśle na normalność.

Zarządzanie klubem powierzono osobom z zupełnie "innej ligi", ale nie możemy zapominać, że problemy przeszłości sprawiają, że "Biała Gwiazda" niezmiennie potrzebuje naszej obecności, a co za tym idzie - finansowej pomocy.

Gorąco zachęcamy Was więc do tego, aby wspierać ekipę trenera Macieja Stolarczyka, bo choć zajdzie w niej latem kilka kadrowych zmian, to nie wątpimy, że jedna cecha na pewno w niej pozostanie. To wiąż będzie "drużyna z charakterem", którą będziemy chcieli oglądać.

Karnety dostępne są na bilety.wisla.krakow.pl oraz w wiślackiej "Strefie Kibica".


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Aa
Karnet
Jeżeli miałem karnet w tamtym sezonie a chce kupić karnet w nadchodzącym w innym miejscu to muszę czekać do jutra tj. Wtorek czy mogę kupić już dzisiaj. I czy jutro w wolnej sprzedaży obowowiazuje znizka dla starych karnetowiczow?

8            -1
Maxi
Cennik karnetów jest ok .
Zawsze znajdzie się narzekający może i ja bym ponarzekał jak byśmy byli w dobrej sytuacji finansowej . Ale są dwie kwestie jedna to jesteśmy zadłużeni i biedni płacąc więcej za karnet pośrednio ratujesz swój klub od bankructwa więc nie ma co żałować kasy na karnety a druga sprawa kibice chyba nie zdają sobie sprawy jakie ogromne pieniądze płacimy miastu za wynajem tegoż że stadionu obok Legii to my płacimy najwięcej . Większość miast daje klubom dotacje duża część płaci za wynajem stadionu grosze czy są też zwolnione chociażby z podatku u nas ani nie ma dotacji do tego płacimy za wynajem ogromne pieniądze i jeszcze od tego wynajmu płacimy podatek więc nie dziwcie się że ceny karnetów takie są .

20            -5
~~~Jazda
Jazda
Możesz kupić dzisiaj w innym miejscu a Twoje dotychczasowe zostanie zwolnione.

6            -1
~~~BaCa
PayU
Chciałbym przedłużyć karnet lecz niestety w chwili obecnej mnie nie stać. Piszą że można na raty z PayU ale przy przedłużeniu nie wyświetla się opcja PayU raty :( :-(

8            -1
~~~Name
Podbijam pytanie o zniżkę dla posiadaczy karnetu
Chcę zmienić miejsce na takie, które zwolni się pewnie dopiero jutro, ale czy zniżka dla mnie jako posiadacza karnetu jeszcze będzie obowiązywała? Ma ktoś PEWNE INFO w tej sprawie???

4            -1
Grzes22
Płatność
Płatność się wywaliła, rezerwacja jest anulowana, telefonu od 2 godzin nikt nie odbiera...Ja i tak kupię, ale znam takich co prosili się nie będą :(

5            -2
Grzes22
Udało się!!! Kupione!
Sezon na R22!!! oby dużo pozytywnych emocji :) do zobaczenia wszystkim!

5            -1