Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Mateusz Mak także trafi do Wisły?

Jak podaje "Gazeta Krakowska" - do Michała Maka, który został piłkarzem Wisły Kraków przed trzema tygodniami, dołączyć może jego brat - Mateusz. Po tym jak w praktyce wygasła jego umowa z Piastem Gliwice, a wiadomo, że nowa nie zostanie parafowana - drugi z bliźniaków pozostawać będzie tym samym bez klubu. Przy Reymonta pojawił się więc temat zakontraktowania także i tego zawodnika.

Przypomnijmy, że obydwaj terminowali przed laty w juniorskich zespołach "Białej Gwiazdy". Jeśli więc i Mateusz trafiłby na Reymonta, byłby to jakże ciekawy dla nich podwójny powrót do Krakowa.

Źródło: Gazeta Krakowska


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

Sep
Trzymamy kciuki!
Obiektywnie dupy nie urywał w Piaście ale w naszej lidze bardziej liczą się chęci i emocje. Stolar zrobi z obu graczy na miarę ich niemałego potencjału. No i co najwazniejsze to Wiślak i niezły jajcarz. Ps. Wstyd WisłaPortal, że tak późno o tym piszecie. Już od dłuższego czasu Twitter to wie.

44            -2
T0RETT0
Teraz kolej na Thiago
Jest wychowankiem Wisły link »

15            -22
Stint
fajny temat
Pawła już zostawcie zgadzam się że on w honorach po tej bramce z Lechem powinien już dać sobie spokój. OK sytuacja zmusiła do powrotu i dzieki mu za to ale teraz jest Kolar Maka jak się ściągnie i wróci Bałaniuk to jest na kogo stawiać próbować i młody Olek może terminować u boku

14            -23
kogut1988
Super!!
Oby tak się stało, czekamy JJBG!!!

22            -3
Kosmaty
To byłby dobry transfer
Mateusz jest uniwersalny, choć głównie występuje na prawym skrzydle, to grywał też po lewej stronie i w środku. To uniwersalny piłkarz. Z kolei Michał to głównie lewy skrzydłowy, ale gra także po prawej stronie i jako napastnik. Miejsce na prawym skrzydle jest zarezerwowane dla Kuby, ale przy uniwersalności Maków można porobić roszady i każdy z nich miałby gdzie grać. No i Kuba jakkolwiek nasz najlepszy piłkarz, to niestety nie jest pancerny i zdarza mu się łapać urazy, dzięki transferowi Mateusza można trochę oszczędzić Kubę i nie eksploatować go ponad miarę (jak choćby w meczu z Zagłębiem, gdzie musiał wystąpić, choć ze względu na kontuzję nie powinien. Generalnie ten transfer w zasadzie załatwiłby ostatnie braki jakie jeszcze zostały z głębią składu w ofensywie i zapewniłby odpowiednią konkurencją do gry.

27            -7
~~~the real thomas
...
Wszystko fajnie, pięknie, wychowankowie, zżyci z klubem itd. ale czy ktoś zwrócił uwagę na ich problemy z mniejszymi lub większymi urazami, kontuzjami ? Przecież oni nie są w stanie zagrać jednego pełnego sezonu i to od paru lat! Jak dla mnie to jest pójście w ilość, a nie jakość ale co ja tam wiem...

18            -28
~~~Pietrek
Brozio
Jeszcze Piotrka Brożka by reaktywowali, byłoby bliźniaków

28            -26
~~~WisłaNaZa wsze
Dobry zespół
potrzebuje conajmniej 4 skrzydłowych. Sezon jest długi a skrzydło to pozycja kontuzjogenna. Jestem jak najbardziej na tak.

44            -4
~~~S1906P
teraz napastnika
trzeba znaleźć ale nie emeryta Piecha, Brozio na zmiennika bo sam chyba mówi że regeneracja trwa u niego dłużej, a może dać na szpicy Drzazgę i więcej szans Buksie. A może pokusić by sie jeszcze o Boba Jovica jest do wzięcia za darmo może nie grał pół roku ale dla Stolarczyka to nie problem odbudował by go na pewno tym bardziej że ni wiadomo co z Burligą, no i na jovicu można by w razie czego jeszcze zarobić bo ma 28 lat chyba że krzyknie sobie nie wiadomo jaką pensje to olać to

16            -3
Maxi
Brać go nawet się nie zastanawiać
Nie trzeba za niego nic płacić do tego ma 27 lat czyli najlepszy wiek do grania i jest jeszcze coś obaj Bracia Mak to piłkarze ale jednocześnie też kibice Wisły którzy od zawsze marzyli by grać w naszym klubie w pierwszej drużynie a my potrzebujemy takich zawodników co się identyfikują z Wisłą , zagraniczny zawodnik nie zawsze chce ,, umierać ,, za Wisłę i często mu to obojętne jakie miejsce klub zajmie bo Wisła i Kraków to dla nich tylko jeden z przystanków w karierze .

19            -2
Mario
Na pewno się przyda
Tylko ktoś tutaj zauważył, że jest kontuzjogenny. Musimy się wystrzegać takich zawodników.

2            -10
~~~GURULI 76
Brać gościa
Nie ma sie nad czym zastanawiać

7            -2