Środa, 19 czerwca 2019 r.

Bony karnetowe wkrótce dostępne!

W rundzie wiosennej minionej kampanii nowy produkt klubowy - bony karnetowe - spotkał się z ogromnym zainteresowaniem fanów! Także i podczas trwającej już kampanii ich nie zabraknie. Nie musisz przejmować się brakiem Karty Kibica - kup bon online i wymień go na wybrany przez Ciebie karnet. Przekonaj się, jakie korzyści daje Ci ten zakup. Sprzedaż ruszy na początku przyszłego tygodnia.

Bony karnetowe dostępne będą w pierwszej kolejności jako eVoucher w aplikacji Cashback App, a następnie trafią na dedykowaną platformę internetową prawdziwa.wisla.krakow.pl. Do sprzedaży trafi 14 rodzajów bonów o nominałach odpowiadających cenom karnetów Sezon 2019/2020 i Jesień 2019. Oferta obejmuje również bony przeznaczone dla kibiców przedłużających swoje abonamenty.

Po wyborze swojego bonu, uzupełnij niezbędne dane, wybierz formę płatności, a następnie potwierdź zamówienie. Po dokonaniu zakupu na podany podczas składania zamówienia adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie, w którym znajdziesz kod niezbędny przy realizacji abonamentu. Zakupiony bon można wymienić na karnet dla siebie lub dla kogoś innego.

Aby zmówić bon poprzez aplikację dołącz do Programu Cashback Wisły Kraków, a następnie pobierz Cashback App z Google Play lub App Store. Następnie zaloguj się wpisując nazwę użytkownika lub e-mail oraz hasło. Po zalogowaniu kliknij ikonę eVouchera.

Wybierz nominał odpowiadający cenie interesującego Cię karnetu i dokonaj płatności używając karty płatniczej. Zamówiony eVoucher znajdziesz w aplikacji w zakładce Moje eVouchery.

Zamawiając bony przez Cashback App otrzymujesz 2% Cashbacku! Zakupiony bon można wymienić na karnet dla siebie lub dla kogoś innego.

Pamiętaj, że bon możesz wymienić na dowolny karnet Sezon 2019/2020 lub Jesień 2019. Od wyboru abonamentu, w zależności od kategorii, zależy ewentualna dopłata.

Co ważne, aby dokonać zakupu bonu nie trzeba posiadać Karty Kibica. Wymagana ona będzie dopiero w momencie wymiany bonu na karnet.

Zakupionego bonu nie trzeba realizować, będzie to wówczas forma finansowego wsparcia klubu!

Opcja zakupu i wymiany bonów na karnety dostępna będzie do momentu zakończenia sprzedaży biletów na drugi mecz rundy jesiennej rozgrywany przy Reymonta (mecz z Górnikiem Zabrze).

Ja zostaję, a Ty?

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

patti1906
Wreszcie !!!!
Kupuje bony i przekazuje Socios, ktore potem trafia do dzieci, miedzy innymi z domow dziecka - Wielka WISLA !!!

35            -2
~~~UcheJ11
Ja kupie
Tak jak ostatnio i przekaże socios

26            -1
~~~leszek
Bony już dostępne
Bony już dostępne: link »

2            -3