Środa, 19 czerwca 2019 r.

Socios zdecydowali! Milion dla Wisły!

Członkowie Stowarzyszenia Socios Wisła podjęli decyzję o przekazywaniu w każdym miesiącu w najbliższym sezonie kwoty 85 tysięcy złotych miesięcznie na potrzeby Wisły Kraków. Zdecydowana większość tych środków trafi na szkolenie młodzieży, bo przekazane będzie do wiślackiej akademii. Pieniądze będą także wykorzystane na potrzeby drużyny CLJ oraz dla zespołu rezerw, który wystartować ma w rozgrywkach IV ligi.

Tym samym Socios Wisła staje się jednym z poważniejszym partnerów biznesowych naszego klubu. I to już po kilku miesiącach funkcjonowania!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Maru
Sponsor
SOCIOS na koszulkę meczową Wisły! Do czasu znalezienia głównego sponsora, bo teraz jest chyba największym sponsorem ;)

41            -6
~~~Atomor
fajnie
Marzy mi się takie Socios,które ma +1M wpływów miesięcznie ! Jednak małymi kroczkami do przodu,szkoda ze przy kasach jak sprzedajemy bilety/karnety nie siedzi choć jedna osoba z Socios,która zachęcałaby do wstąpienia i np pomagała wypełnić deklaracje.

28            -3
Maxi
Szacunek dla Socios
To jest prawdziwa organizacja kibicowska która wspiera swój klub a nie ciągnie kasę z klubu .

58            -1
GrzegorzS
Fajnie
czuć satysfakcje.

28            -4
GrzegorzS
Do Atomor, nigdzie nie musisz chodzić
ponizej na wiśleportal pod pierwszym newsem masz migający baner kliknij i załatwisz wszystko idzie szybko i sprawnie. Deklaracja jest banalna

13            -10
~~~Mateusz. M.
Super
Bardzo dobra wiadomość. To na pewno odciążyć klub, który będzie mógł ta kasę teraz przeznaczać na wynagrodzenia piłkarzy lub na spłatę długów. Brawa dla wszystkich członków Socios.

26            -1
kaem1414
Świat
Mieszkam w Danii. W socios jestem od momentu gdy Wisła przejęła trójca. Namówiłem kibiców Odry Opole, Zawiszy Bydgoszczy i Lecha Poznań. Pracując tutaj niecałe 400 koron miesięcznie to niewiele. Piszę to bo wiem że na całym świecie jest wielu kibiców Wisły, którym taka kwota nie zrobi różnicy. Więc skoro mogą pomagać kibice drużyn, które są w niższych ligach, to tym bardziej wislak z Anglii, USA czy Australii jest zobligowany pomóc. Jestem przekonany że wislackich emigrantów jest tak wielu, że nie musieli byśmy szukać milionerów

71            -4