Środa, 19 czerwca 2019 r.

Prawdziwa Wisła znów działa!

Wiosną bieżącego roku był to jeden z lepszych sposobów, aby wesprzeć Wisłę Kraków! O czym mowa? Oczywiście o serwisie internetowym "Prawdziwa Wisła" - za pomocą którego kibice mogą pomóc "Białej Gwieździe" w odbudowie jej potęgi! Nie potrzebujesz bowiem dzięki tej stronie niczego innego, poza jednym... musisz chcieć pomóc Wiśle!

Na stronie prawdziwa.wisla.krakow.pl zakupić możesz bowiem bon na karnet na cały sezon ligowy 2019/2020 lub na rundę jesienną zbliżających się rozgrywek.

Bon ten wymienić można później na stałą wejściówkę, co może być albo szybkim sposobem na jej zakup, gdy nie posiada się karty kibica, ale też może to być idealny prezent dla bliskiej Ci osoby, która marzy o tym, aby regularnie móc odwiedzać stadion przy ulicy Reymonta.

Bon można także zakupić i przekazać wiślackim stowarzyszeniom - "Socios Wisła" lub "ReymonTTa 22". Bo bez wątpienia zostaną one wtedy spożytkowane dla takich osób, które z różnych powodów nie mogą pozwolić sobie na zakup wejściówki. Z powodzeniem było to praktykowane wiosną br., więc i w nowym sezonie na pewno takie wsparcie jest wspaniałym prezentem - zarówno dla Wisły, jak i dla np. młodych fanów "Białej Gwiazdy"!

Zapraszamy Was gorąco na prawdziwa.wisla.krakow.pl!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

KibicEmigran t
Dodatkowy dochód dla klubu oraz nagroda dla kibiców
Kiedyś juz o tym pisałem, ale w związku z tym że nie wiele się zmieniło napiszę jeszcze raz… Jak najbardziej popieram akcje sprzedaży bonów czy karnetów lub cokolwiek innego co da nam możliwość wspomagania naszego klubu. Brakuje mi tu natomiast elementu który pomoże nam kibicom na emigracji, chodzi o to że nie możemy być nigdy na meczu fizycznie, czasem jest również trudno z dostępnością transmisji w zależności gdzie kto mieszka itp… Jako że mamy czasy, w których technologia nie jest juz żadną bariera to uważam ze klub powinien w tym kontekście pomyśleć o nas kibicach którzy chcieli by kupić karnet na sezon i cos z tego mieć. Przykładowym pomysłem było by zainstalowanie kamer w każdym sektorze stadionu w takich pozycjach które symulowały by perspektywę oglądania meczu z poziomu kibica siedzącego fizycznie na meczu na danej trybunie. W takim przypadku my wykupujący karnety moglibyśmy wykupować te wirtualne miejsca gdzie za pośrednictwem przeglądarki internetowej mielibyśmy dostęp do tej jednej kamery ustawionej w miejscu za które zapłaciliśmy, moglibyśmy oglądać mecz w podobny sposób jakbyśmy byli fizycznie obecni na stadionie. Kamera taka miała by tylko zwyczajny live stream, dało by to nam namiastkę tego co czuli byśmy będąc fizycznie na meczu! Dodatkowo pozwoliło by to sprzedać dowolnie wiekszą liczbę karnetów niezależnie od pojemności stadionu! Uważam że jest to pomysł godny rozważenia i rozwinięcia pozwalający na wygenerowanie dodatkowych dochodów i wyciągający rękę w stronę kibiców! Co myślicie o takim pomyśle?

9            -8
~~~Człeniu
Kibic emigrant
Do takiego rozwiązania nie dojdzie ze względów prawnych i licencyjnych. Umiejscowienie kamery w taki sposób, że możesz dzięki temu śledzić wydarzenia boiskowe jest równoznaczne z transmitowaniem spotkania, a na to licencję ma Canal+ i sublicencję TVP. Nie ma więc takiej możliwości i szczerze, to chyba nigdzie na świecie, w poważniejszych od naszej ligach to nie funkcjonuje z podobnych powodów. Uważam, że gdyby takie rozwiązanie było możliwe, już funkcjonowałoby na innych stadionach świata, bo zgadzam się, to byłaby prawdziwa gratka. Prawa do transmisji jednak istnieją i każdy sąd uznałby, że klub nie może w ten sposób nimi handlować, skoro sprzedaje je ekstraklasa. Jak najbardziej możliwaby była transmisja z widokiem na same trybuny, ewentualnie ławkę rezerwowych czy nawet okazyjnie, cieszących się zawodników. Czy byłoby zainteresowanie taką formą streama? Osobiście wątpię.

11            -3
~~~€
KibicEmigrant
Sięgaj tam, gdzie wzrok nie sięga. Pomysł dobry. Nie wykluczone, że za kilka lat, za pomocą aplikacji będziemy oglądać mecze w takim wymiarze. To już tylko kwestia pieniędzy.

8            -3
KibicEmigran t
Człeniu
Zgadzam się że jest oczywiście problem praw telewizyjnych aczkolwiek, umowy są po to żeby je negocjować, opcji jest sporo w tym taka że procent za takie miejsca mógłby również otrzymywać canal+ lub inne zaangażowane podmioty. Ja widzę to jako naturalną ewolucja, w każdej dziedzinie życia występuje, często bywa że budzi to powszechne wątpliwości i kontrowersje, a po czasie wszyscy są zadowoleni. Oczywiście pomysł jest tylko pomysłem on ma pomóc w otwarciu się na inne perspektywy i wyjście ze strefy komfortu. Lepiej podejmować takie dyskusje i analizować niż nie robić nic.

8            -2
Pingwinek
Karnet
Cześć :-) Zwracam się do Was kibiców z pytaniem, czy ktoś w ramach wsparcia kibiców nie chciałby mi pomóc sfinansować karnetu na nadchodzący sezon? Możliwe, że znajdą się osoby, które przypomną sobie ten komentarz, bowiem na początku sezonu 18/19 napisałem bliźniaczy wpis. Wówczas, dzięki uprzejmości Pana Mariusza (dla którego bez wątpienia należą się słowa uznania) mogłem wspierać naszą drużynę i uzupełnić moją gablotę o nowe niezapomniane chwile, wspomnienia, które przy wielu sezonach okraszonych chociażby Apoelem Nikozja wywołują i zawsze będą wywoływać u mnie dużo uśmiechu. Mówiąc wprost, dla mnie jako ucznia jest to znaczący wydatek, mimo wszystko chciałbym wspierać naszą drużynę. Wielu z Was pisze, że kupuje karnet mimo, że nie będą mogli jeździć na mecze (np po prostu mieszkają poza granicami kraju). Tutaj właśnie kieruję pytanie, czy w związku z tym nie znalazłaby się osoba chcąca mi pomóc? Jeśli jest taka dobra dusza to proszę o kontakt (adres mailowy: karnetdlawislaka@gmail.com) Luźne pytanie, jeżeli kogoś uraziłem, z góry przepraszam, serdecznie pozdrawiam :-)

3            -3