Sobota, 22 czerwca 2019 r.

Kadra Wisły na zgrupowanie w Warce

Trener Maciej Stolarczyk ogłosił skład zespołu, który zabrał na tygodniowe zgrupowanie w Warce. W 28-osobowej kadrze znalazło się miejsce dla testowanego pomocnika, Szymona Stasika.

Oto pełna kadra Wisły na obóz w Warce:

Bramkarze:
Kamil Broda, Michał Buchalik, Kacper Chorążka.

Obrońcy:
Łukasz Burliga, Marcin Grabowski, Daniel Hoyo-Kowalski, Rafał Janicki, Lukas Klemenz, Daniel Morys, David Niepsuj, Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok, Dawid Szot, Marcin Wasilewski.

Pomocnicy:
Vullnet Basha, Jakub Błaszczykowski, Rafał Boguski, Emmanuel Kumah, Michał Mak, Patryk Plewka, Vukan Savićević, Szymon Stasik, Kamil Wojtkowski.

Napastnicy:
Artur Balicki, Denys Bałaniuk, Paweł Brożek, Aleksander Buksa, Krzysztof Drzazga.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Komentarz
Ilość nie przekłada się na jakość niestety.. Bramkarz i napastnik na wczoraj a tu z tymi transferami cisza....

20            -60
szczebelek
Jak to jest z tym Rafałem P.?
Pietrzak jest pewny odejścia i jedzie z nami na obóz po dacie kiedy miał jasno zadeklarować swoją decyzję? Czyżby pan Wójtowicz jednak przestrzelił ze swoim wyrokiem? Nie widzę sensu brania Pietrzaka jeśli by odchodził...

11            -29
~~~tom88
jest sens
sens jest taki, że Wisła to Wisła... jak rodzina. Pietrzak był z nami w zimie, co nas kosztuje taka drobna grzeczność? Dla niego pomoc w szlifowaniu formy, a damy znać że Wisła to coś więcej niż tylko pracodawca od daty do daty. ... a może nie odejdzie?

64            -6
Kosmaty
@~~~tom88, @szczebelek
Rodzina, szatnia to jedno... ale też zwyczajny pragmatyzm. Wisła nic nie traci w tym, że da Pietrzakowi potrenować kilka dni na obozie. Ot kilka stówek za nocleg i jedzenie dla dodatkowej osoby. Z drugiej strony jest w treningach dobry zawodnik, od którego nawet przez te kilka dni Grabowski może coś jeszcze podpatrzeć i czegoś się nauczyć, a Buksa i Balicki muszą ścierać się w wewnętrznych gierkach z graczem lepszym niż Grabowski czy piłkarze CLJ. To niby tylko kilka dni, ale to wciąż większa wartość niż jej brak.

36            -4
~~~Slafkoo
Dokladnie
Wisła to rodzina i niech ten przekaz idzie w świat, czym mamy przyciągać graczy jak nie uprzejmościa teraz ;) A Rafałowi się należy w tym trudnym dla nas okresie był z nami

39            -4