Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.

Piotr Obidziński zastąpi Rafała Wisłockiego?

Według doniesień portalu sport.tvp.pl - nowym prezesem Wisły Kraków SA zostać może Piotr Obidziński, który dotychczas sprawował w Wiśle funkcję prokurenta. Zastąpiłby na tym stanowisku Rafała Wisłockiego, który niedawno został prezesem Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.

Sport.tvp.pl - przynosi też inne informacje, a mianowicie o zmianie stanowiska Arkadiusza Głowackiego. Ten z funkcji dyrektora sportowego przeniesie się do działu skautingu "Białej Gwiazdy". Na razie nie wiadomo kto zastąpi go w dotychczas pełnionych obowiązkach.

Dodajmy, że w dziale skautingu pracować będzie dotychczasowy analityk w Wiśle - Mariusz Kondak.

Źródło: sport.tvp.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


15    Komentarze:

woytek1974
Dobra zmiana
Wielkie dzięki i szacunek dla Rafała Wisłockiego. To dzięki niemu spontanicznie powstała Grupa Ratunkowa. Ale chyba dobrze będzie aby nie łączyć stanowisk w TS i SA. Wszyscy liczymy na udaną współpracę tych podmiotów i odbudowę pozycji Towarzystwa. Pracy multum.

136            -8
GrzegorzS
Byłoby pełne poparcie dla tego pomysłu
bo Obidziński to menager i wie co trzeba robic by wyciągnąc Wisłę z kryzysu. Wisłocki sprawdził się w trudnych chwilach jako twarz nowych czasów, ale ma obecnie na głowie cały TS, który też musi sie rozwijać a S.A. pożera czas. Trudno stac na dwu rydwanach i posówac równo do przodu. Wydawało by sie to dobrym ruchem transferowym. Z klubu dochodza tez głosy, że możliwe sa kolejne zmiany Stolarczyk stałby sie mnagerem na wzóe angielski. Głowa pracował by jako skaut. W sumie to rozsądne ruchy byle by tę ustrukture utrzymac z 10 lat a nie za chwile zmieniac model bo np. sezon będzie nieudany.

102            -9
woytek1974
Co istotne
Piotr Obidziński poznał już klub i jego specyfikę, co oznacza, że nie będzie się uczył wszystkiego od nowa, jak człowiek z zewnątrz lub "przyniesiony w teczce".

92            -7
~~~SMOCZEK
Nie znam Piotra
Ale ufam wszystkim zarządzającym w Wiśle. Rafałowi należy się specjalny fotel (tron) w lożach i nie tylko aby dośmiertnie mógł z niego korzystać. To on jako pierwszy z wielką wiarą zaczął ratować Wisłę przed upadkiem otaczając się ludźmi, którzy z sercem podążyli w tym samym kierunku. Rafale, słowa wielkiego uznania i powodzenia w dalszej działalności. Jesteś wielki. Wisła będzie wielka dzięki tobie

81            -1
~~~marian77
Nie stać nas!!!
Ale to człowiek Leśnodorskiego a nam potrzeba ludzi z wiślackim DNA. Po roku praca mu się znudzi i będzie szukał nowych wyzwań, a poza tym czy nas stać na takiego freelancera? Gość przecież nie będzie pracował za 25k/msc

12            -137
~~~pandora
dramat
zdeklarowany kibic ległej prezesem Wisły Czy kogoś w tym klubie poj............

12            -127
adam10
@~~~pandora
Bednarz też był naszym prezesem i był zadeklarowanym Legionista i patrząc z perspektywy czasu to szkoda że w połowie przerwano mu walkę z nieprawidlosciami na trybunach... może jak by dokończył to co zaczął Wisła na przełomie 2018 i 2019 roku nie znalazła się w tym miejscu jakim była że jescze miesiąc i byśmy zastanawiali się dzisaj jakim składem zagramy w derbach 4 ligowych z rezerwami Cracovii.. nam trzeba fachowca który będzie powoli wyprowadzal klub z długów i wszelkich problemów A z całą pewnością pan Piotr takim fachowcem jest!!!

79            -16
Kosiarz
@~~~marian77
człowiek Leśnodorskiego - dzięki, któremu w dużej części Wisła ma licencję na grze w e-klapie... nie no prawdziwa tragedia... ;-) :lol:

66            -11
GrzegorzS
Proponowałbym nie wchodzic w dyskusję z nielogowanymi
wpisami różnych pandor bo to hajterzenie po stronie. To nie jest głos w dyskusji tylko zwykła prowokacja w stylu smarkaterii z supersamu przy Focha.

40            -18
~~~Prawdziwa Wisła☆
Nie ważne kto na jakim stanowisku
liczy się cel jaki trzeba osiągnąć . płynność finansową i wypłacalności pensji półki co się udaje - z pomocą kibiców karmetowiczow w dużej mierze ! progresywna spłata długów ` solidna drużyna i co za tym idzie dobry wynik sportowy .. Jazda jazda jazda☆

48            -4
GrzegorzS
Może w sprawie stadionu pojawi sie światełko w tunelu
w zwiazku z przyznaniem Krakowowi tej dziwacznej imprezy jaką sa Igrzyska Europejskie koniecznym bedzie inwestycja w nasz stadion by mógł stać sie miejscem otwarcia i zamknięcia tej imprezy. Województwo, miasto i rząd będa po prostu misiały wreszcie wykonac konieczne prace na stadionie i wokół niego co więcej powinna to też byc sznsa dla innych obietów Wisły, bo w mieście poza Tauron Areną jak i zreszta w całej Małopolsce nie ma tylu dużych obiektów halowych by stac sie areną imprezy. TS powinien natychmiast siąść nad problemem jak wpasowac sie inwestycyjnie w możliwości tej imprezy. Zresztą to może byc tez szansa dla paru innych obietków w mieście.

39            -7
~~~goal
Obiektywne "za" i "przeciw".
Za - obecny skład zarządzający wyprowadził klub z ogromnych tarapatów na powierzchnię. Przeciw - nie udało się przekonać żadnego sponsora do zainwestowania w klub. Trzeba dać im czas, aby mogli to wszystko poukładać, a przede wszystkim wyprowadzić finanse na prostą. Jeśli tak się stanie, to wszyscy będą zadowoleni.

16            -1
~~~Wislaczek
Transfer
Jak to jest prawda, i o ile tak sie stanie, to wtedy bedzie to najwazniejszy transfer Wisly w tym okienku

23            -3
~~~LBJ
Poparcie Kuby
Aby Piotr Obidziński został prezesem Wisły S.A. potrzebne jest mu poparcie współudziałowców. Jeśli takowym prezesem zostanie, znaczy że ma pełne poparcie panów Kuby, Jaro i Tomka. A kto ma poparcie tych panów którzy uratowali nasz klub i na pewno nie będą działać wbrew interesom Wisły czyli też swoim, również musi mieć poparcie nas kibiców. I na tym zakończyłbym poboczne wątki Leśnodorskiego, Legii, kancelarii LSW itp. itd.

40            -2
Maxi
adam10
~~~pandora nie zgadzam się z tym co pisze bo mi nie przeszkadza że kiedyś kibicował legii i że to człowiek Leśnodorskiego bo myślę że będzie z niego dobry prezes ale nie zgadzam się i z tobą i nie patrze tu że mnie zminusują .Bednarz dla mnie był słabym prezesem Wisły delikatnie to ujmując . Gość szukał sponsora nie mógł znaleźć potem podpisał umowę z firma UFA każdy wie jak ona była korzystna dla nas. Transfery za grube miliony to porażka do tego jako prawnik tak pozałatwiał sprawy czy nie wiem czy do tej pory nie spłacamy Genkowa czy Jovanicia . Walka z kibolami to nie wszystko z perspektywy czasu może dobrze ze ją podjął ale prezesem dobrym nie był to moje zdanie każdy może mieć swoje .

25            -8