Piątek, 28 czerwca 2019 r.

Sparing z systemem... VAR i z transmisją

W sobotę, 29 czerwca, piłkarze Wisły Kraków rozegrają towarzyskie spotkanie z beniaminkiem I ligi, ekipą GKS-u Bełchatów. Mecz zostanie rozegrany na stadionie pierwszoligowca i co ciekawe - na zlecenie PZPN-u - w trakcie tych zawodów testowany będzie system VAR. Wszystko to w związku z planowaną grą na bełchatowskim stadionie zespołu Rakowa Częstochowa. Ponadto spotkanie zobaczyć będzie można na Youtube, na kanale Emocje.TV.

Jako ciekawostkę dodajmy, że aż trzech zawodników "Białej Gwiazdy" - Rafał Boguski, Lukas Klemenz i Michał Mak - występowali w przeszłości w ekipie z Bełchatowa.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła☆
i z transmisjia
😉

30            -4
~~~Hah
Dlaczego
Nie gramy sparingów przyjaźni np z Ruchem albo Widzewem? Można by rezerwy potrenować a kibice mieliby święto na trybunach.

22            -97
~~~ricardinh o
VAR
Przecież "gwizdkowi" tez muszą poćwiczyć jak robić wałki z udziałem VAR-u.

46            -9
kaem1414
Do Hah
Jakie mecze przyjaźni? Z tego co wiem to kibice Widzewa i ruchu, to bardziej "partnerzy biznesowi" scharksów, niż nasi przyjaciele.

61            -5
Kacper004
Mecz przyjaźni?
@~~~Hah A co to za mecz przyjaźni z Ruchem i Widzewem...... Bandyci się dogadali we własnych interesach, a reszta ma to traktować jak przyjaźń bo oni robią interesy?

63            -7
~~~Wilga
O której
ten mecz?

7            -14
pawelkaper1
@Kacper004
A wcześniejsze zgody powstawały w jakim celu?;-)

24            -5
~~~KibicWisł y
@pawelkaper
Yyyy a on mówił coś o wcześniejszych zgodach?

6            -5
~~~Turon
@pawelkaper1
Wcześniejsze zgody nie powstawały dla narkotyków, a już na pewno nie były zakładane przez ludzi, którzy o mały włos nie doprowadzali do upadku swojego klubu. Wolałem przyjaciół poznanych przy piwie, niż takich którzy nakablują na Ciebie kiedy tylko przstaniesz im być potrzebny ;)

8            -1