Piątek, 28 czerwca 2019 r.

Osobisty odbiór akcji Wisły Kraków SA

Od 15 lipca wszyscy kibice, którzy zimą bieżącego roku nabyli akcje Wisły Kraków SA, będą mogli odebrać je osobiście na stadionie. Przypomnijmy, że planowany na dwa tygodnie projekt został zakończony w niespełna 24 godziny, podczas których akcjonariuszami klubu zostało ponad 9 000 osób, zbierając kapitał o wartości 4 000 000 zł. Na dowód symbolicznego zjednoczenia wiślackiej społeczności wszystkie osoby, które zakupiły akcje, otrzymają imienny dokument.

Dokument ten można będzie odebrać osobiście w dniach od 15 lipca do 14 sierpnia 2019 r. Dodatkowo każdy z kibiców będzie miał możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia na przygotowanej specjalnie tylko dla Akcjonariuszy ściance.

W celu osobistego odbioru akcji do dnia 7 lipca do godziny 23.59 należy wypełnić formularz »

Po upływie wyznaczonego terminu nie będzie możliwości skorzystania z zaproponowanej opcji.

Do osób niezarejestrowanych w bazie odbioru osobistego, akcje zostaną wysłane pocztą tradycyjną na adres podany przy rejestracji w Beesfund.

Regulamin odbioru osobistego akcji tutaj »

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Transfery
Każdy je robi tylko nie my.... Naszą obecną kadrę można określić jednym słowem "dom starców " Przykre ale prawdziwe

13            -97
~~~TKM
Ciekawe, czy kustosz/analfabeta/mitoman kupił?
Jak myślicie?

11            -11
krec1
Sprzedaż akcji
Czy jak już odbiorę swoje akcje będę mógł je kiedyś sprzedać? jeśli tak to w jaki sposób? Czy cena akcji będzie się zmieniała?

9            -21
kitsun
Dziwny zapis w regulaminie
Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć co faktycznie oznacza jeden z zapisów w regulaminie odbioru? Mam poważne wątpliwości jak to interpretować: "2. Wisła Kraków jest administratorem tych danych. Klub będzie przetwarzać uzyskane dane osobowe w następujących celach: (...) b.ewentualnego ustalenia istnienia oraz dochodzenia roszczeń i podjęcia obrony przed zgłoszonymi wobec Klubu roszczeniami"?

16            -5
~~~Rom
Mats&Vanna
Podobno Mats Hartling i Vanna Ly mają też się zaangażować w wydawanie akcji :-)

19            -35
~~~qilger
@ kitsun
Zwykła część standardowej klauzuli informacyjnej dla celów realizacji obowiązków wynikających z RODO, wskazująca na cel (inny i konieczny niż np. związany wprost z wykonaniem zawartej umowy) przetwarzania pozyskiwanych danych osobowych (administrator danych musi się zabezpieczyć w zakresie danych osobowych i ich przetwarzania oraz spełnić związane z tym obowiązki nałożone przez RODO, także na wypadek jakichkolwiek ewentualnych, przyszłych roszczeń Twoich, bądź to klubu względem Ciebie i wynikłą z tego potrzebą przetwarzania danych osobowych w tymże celu).

9            -3
Polak mały
... otrzymają imienny dokument.
a co z osobami które kupiły 10,20 i więcej akcji? miały być dodatkowe bonusy,gadżety,pamiątkowa tablica z nazwiskami.itd .???

20            -31
~~~Zły
Do Polak mały
Kupiłeś żeby pomóc WISEŁCE czy dla sławy i błyskotek

28            -15
~~~Wielka Wisła na zawsze
umowa to umowa
do zły -Polak mały ma racje umowa to umowa jeśli nie potrafią dotrzymać słowa w tak ważkiej sprawie jakie mamy gwarancje że będą dobrze i rzetelnie zarządzać Wisełką jak coś jest na piśmie to nie ma zlituj trzeba było nie pisać o dodatkowych bonusach i tak by się akcje sprzedały a tak po prostu traci się wiarygodność do malkontentów sam mam akcje za 2k i nie o gadżety mi chodzi. pozdrawiam Wierni Wisełce

21            -20
~~~Scucc
Do Polak mały, Wielka Wisła na zawsze
W podlinkowanym regulaminie macie wszystko napisane, także o nagrodach. Zaglądaliście tam w ogóle czy marudzicie dla zasady?

28            -3
~~~Badacz
Kitsun
W najgorszym przypadku będziemy ścigani za długi Wisły ale i tak to wszystko ku CHWALE WISŁY !!!!jak nie Akcje to karnecik jak nie karnecik to komornik ale wszystko to dla dobra WISŁY!!!!

8            -15
~~~Badacz
Minusy?
Czemu zostalem tak zminusowany?Co Napisałem złego?Chłopak sie boi że poniesiemy jakieś konsekwencje finansowe jako Akcjonariusze i wg mnie nawet jeśli -czego nie dopuszczam do myśli to i tak w ten sposób pomożemy Wisełce spłacając pewnie 0,0001 jakiegoś zobowiązania.Panowie szlachta pytam co zlego napisałem :-(

9            -11
~~~Ibrahim ibn Jakub
@Badacz
1. Zgodnie z prawem akcjonariusz nie odpowiada majątkiem osobistym za zobowiązania spółki. Nikt Cię więc ścigać nie będzie. Co najwyżej stracisz zainwestowany wkład. Rozumiesz więc już, skąd wzięło się tyle minusów? 2. Dlaczego piszesz o sobie w trzeciej osobie liczby pojedynczej per `chłopak`? 3. Tytuły szlacheckie przestały w Polsce obowiązywać na mocy konstytucji marcowej z 1921.

18            -6
~~~Badacz
Ibrahim ibn Jakub
Pkt pierwszy Rozumiem ;-) pkt drugi co do pisania w trzeciej osobie to pisałem o Kitsunie a nie o sobie ;-) z pkt trzecim nie dyskutuję bo nie mam o tym pojęcia ;-) Ogólnie chodziło mi o to że nawet gdyby ;-)miałbym jakiekolwiek środki przekazać jakiejś instytucji a miałoby to pomóc Wiśle to bym to zrobił.O ile było by mnie na to stać oczywiście.Pozdrawiam ;-)i więcej luzu życzę wszystkim ;-)

7            -2