Poniedziałek, 1 lipca 2019 r.

Ruszamy z kolejną edycją naszego wiślackiego typera!

Już w przyszłą środę drużyny, które reprezentują polską Ekstraklasę w rozgrywkach pucharowych przystąpią do rywalizacji w I rundach kwalifikacyjnych batalii o grę w Lidze Mistrzów oraz w Lidze Europy. To oznacza, że najwyższy czas uruchomić kolejną edycję naszego wiślackiego typera - tym razem edycja lato-jesień 2019! Zapraszamy do gry!

Jakie są zasady naszej wspólnej zabawy? Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzyma od nas atrakcyjną wiślacką nagrodę!

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa aż do końca grudniowych zmagań w Ekstraklasie!

Uwaga:
» w związku z tym, że ekipa warszawskiej Legii trafiła w swojej pierwszej rywalizacji pucharowej na zespół wyłoniony z rundy przedkwalifikacyjnej - dokładną nazwę jej przeciwnika podamy gdy zostanie on wyłoniony; dodatkowo - termin pierwszego meczu legionistów nie jest jeszcze potwierdzony, dlatego aktualnie wskazany jest on na czwartek, 11 lipca, na godzinę 20:00 - przy czym może on ulec zmianie;
» tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?