Sobota, 20 lipca 2019 r.

Wiślackie debiuty w meczu ze Śląskiem

W spotkaniu ze Śląskiem Wrocław w składzie Wisły Kraków zadebiutowało aż czterech nowych zawodników. Są to David Niepsuj, Rafał Janicki, Michał Mak oraz Jean Carlos Silva. Pierwsi trzej zagrali pełne 90 minut, ostatni zaś z wymienionych zszedł w 89. minucie.

Niepsuj trafił do Wisły po tym jak wygasła jego umowa z Pogonią Szczecin i podpisał z naszym klubem umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Także drugi z debiutantów, a więc Janicki, przyszedł do Wisły na zasadzie "wolnego transferu". Wcześniej występował w Lechu Poznań, a z naszym klubem podpisał umowę do 30 czerwca 2021 roku.

Michał Mak w przeszłości był już piłkarzem Wisły, ale tylko drużyn juniorskich. Po tym jak wygasła jego umowa z Lechią z "Białą Gwiazdą" związał się kontraktem do końca bieżącego sezonu.

Jean Carlos da Silva Rocha przyszedł do Wisły z Club Recreativo Granada, podpisał dwuletnią umowę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

~~~Jarek
Zza bramki
Janicki po za kiksem w 2 minucie przyzwoicie, Niepsuj nie idzie na raz, nie fauluje ordynarnie jak Burliga, dobry technicznie, ma szansę na granie, Mak nie dograł trzech piłek do pustaka , będzie dobry na zmianę, Silva to Nasz Javi Hernandez, dobry transfer

10            -3