Sobota, 20 lipca 2019 r.

Vítězslav Lavička: - Było to zwycięstwo ciężkiej pracy

- Pierwsza kolejka, w nowym sezonie i jesteśmy zadowoleni z wyniku, który zrobiliśmy. Było to zwycięstwo ciężkiej pracy. Chłopaki bardzo mocno pracowali przez cały mecz. Dobrze broniliśmy, byliśmy aktywni w ataku. Mieliśmy swoje szanse, choć i Wisła je miała, ale to my strzeliliśmy bramkę i zdobyliśmy trzy punkty. Jest to dla nas bardzo ważne - mówił po zwycięstwie w Krakowie, trener zespołu z Wrocławia, Vítězslav Lavička.

- Jestem zadowolony z pracy drużyny, dużo było bowiem roboty w obronie, ale mieliśmy dobrą organizację gry. Jestem także zadowolony z naszych nowych zawodników. Matúš Putnocký miał bardzo ważne interwencje dla drużyny. Bardzo dobrze pracował także Przemek Płacheta, a Dino Štiglec w pierwszym meczu dla Śląska zdobył bramkę na wagę trzech punktów. Były też błędy, musimy dalej pracować, ale chcemy iść krok za krokiem. Wszyscy wiemy, że potrzebujemy twardo pracować, w każdym treningu i w każdym meczu - dodał czeski opiekun zespołu Śląska.

- Chcę podziękować kibicom na stadionie, obydwu drużyn, bo stworzyli dobrą atmosferę. Bardzo dobrą zrobili kibice gospodarzy. Atmosfera tego meczu - tak ma wyglądać mecz ekstraklasowy. Duży respekt dla nich - zakończył Lavička.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

Nikt nie komentował jeszcze tej informacji. Może Ty to zrobisz?