Sobota, 20 lipca 2019 r.

David Niepsuj: - Mieliśmy swoje szanse na zdobycie gola

- Walczyliśmy cały czas, ale nie odrobiliśmy strat. Muszę wszystko przeanalizować i po tym będę mógł powiedzieć więcej na temat mojego występu. Ta porażka boli, bo mieliśmy swoje szanse na zdobycie gola i ich nie wykorzystaliśmy. Popełniliśmy jednak wiele błędów, których w przyszłości musimy się wystrzegać. W kolejnych spotkaniach musimy prezentować się lepiej - mówił po swoim pierwszym meczu w wiślackich barwach nasz nowy obrońca, David Niepsuj.

- Potrzeba na pewno zgrania, ale jest to dopiero początek. Musimy się zgrać i musimy to zrobić jak najszybciej. Ja czuję się w zespole bardzo dobrze. Musimy skupić się na kolejnych meczach - dodał nowy wiślak.

- Jeżeli chodzi o straconą bramkę, to wyskoczyłem do zawodnika Śląska i chciałem zablokować ten strzał. Było to jednak bardzo dobre uderzenie. Dziś akurat padła ta bramka. Muszę jednak zobaczyć to jeszcze raz. Na pewno wyciągnę z tego wnioski - zakończył Niepsuj.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~M23WK99
Najsłabsze ogniwo w dzisiejszym meczu.
Niestety Niepsuj dzisiaj zawiódł na całości, nie wnosił nic swoją grą zarówno w defensywie jak i w ofensywie, nie przypominam żeby przerwał jakąś akcje, każda piłka go przechodziła, a jego gra ofensywna to brak słów. Każda akcja ofensywna zakończona podaniem do tyłu albo niedokładnym przyjęciem. Wyglądał o wiele gorzej od chociażby Morysa, który w meczu z arką na prawej obronie zaledwie debiutował w Ekstraklasie!

21            -44
~~~Mortal
Znajdź sobie inną pracę
Przez cały mecz jedno wejście. Kto cię tam ustawił.

14            -15
~~~kazek
Nawet próbował się podłączać i parę wyjść do przodu pamiętam
Ale za nic sobie nie mogę przypomnieć udanej interwencji w obronie. Mam nadzieję, że pierwsze koty za płoty

20            -2
~~~Nino
W ofensywie klapa!!!
Nauka dośrodkowań się kłania,wszystko grane do tyłu i bojaźń w grze do przodu!!!

12            -2
~~~Nino
A...
I tak nie było do kogo dośrodkować bo nikogo w polu karnym nie było...

3            -1