Wtorek, 30 lipca 2019 r.

W Gdańsku najlepszy Vullnet Basha

Zakończyliśmy przyjmowanie Waszych głosów na najlepszego piłkarza Wisły Kraków w spotkaniu 2. kolejki sezonu ligowego 2019/2020, w którym zmierzyliśmy się z ekipą Lechii Gdańsk. I z tego jak ocenialiście wiślaków wynika, że najlepiej w naszym zespole zaprezentował się Vullnet Basha. Nasz środkowy pomocnik otrzymał od Was notę równą 6.19 punktów i nieznacznie wyprzedził Davida Niepsuja oraz dwóch kolejnych zawodników, którzy kończą niedzielny występ z "szóstkami", a mianowicie Rafała Boguskiego oraz Jeana Carlosa Silvę.

Tak jak niespodziewanie zabrakło Bashy na inaugurację sezonu, w meczu ze Śląskiem, tak niespodziewanie pojawił się on w Gdańsku. Trener Maciej Stolarczyk enigmatycznie informował bowiem, że sytuacja kadrowa przed meczem drugiej kolejki niekoniecznie uległa zmianie. Okazało się inaczej i przyznać trzeba, że obecność Bashy zdecydowanie dodała jakości w naszych poczynaniach.

Tej - Waszym zdaniem - dokładali również wymienieni we wstępie piłkarze, bo wspomniana wyżej czwórka zarobiła pierwsze "szóstki" w nowych rozgrywkach.

Pierwszy zdobyty przez naszą drużynę punkt nie przełożył się na pozytywne noty dla każdego z grających w niedzielę wiślaków. I tak jak ciężko mówić cokolwiek o niewiele ponad kwadransie na murawie Aleksandra Buksy, tak na pewno martwić może słabsza forma - a co za tym idzie i nota - dla Krzysztofa Drzazgi, który w drugim kolejnym meczu kończy Wasze głosowanie na samym dole stawki.

Oto komplet wyników

Vullnet Basha 6.19
David Niepsuj 6.08
Rafał Boguski 6.00
Jean Carlos da Silva Rocha 6.00
Michał Buchalik 5.77
Kamil Wojtkowski 5.47
Michał Mak 5.45
Lukas Klemenz 5.39
Rafał Janicki 5.24
Maciej Sadlok 5.08
Aleksander Buksa 4.22
Krzysztof Drzazga 3.67

Pozostałe oceny:
Gra Wisły w defensywie 5.82
Praca trenera Macieja Stolarczyka 5.66
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 5.31
Praca sędziego - Krzysztof Jakubik 5.23
Gra Wisły w ofensywie 4.32
Gra zespołu: Lechia Gdańsk 4.27
Atmosfera na trybunach 4.17

Marcin Wasilewski i Daniel Morys - grali zbyt krótko i nie byli oceniani w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 1 621 osób.


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~wiślak90b r
Smutna prawda
Bez dobrej 9 i kogoś do pomocy kreatywnego nie licząc Chucii..my spadniemy na zbity pysk z tej ligi!! Rb9 Wojtkowski czy Paweł nas nie uratują.... Minusujcie dowoli a taka jest smutna prawda

36            -85
~~~TS77
Niepsuj lepszy
Dla mnie Niepsuj ,Basha moim zdaniem jeszcze nie jest w formie

50            -10
Maxi
Nie mamy napastnika i tu jest problem
Co do ocen to moje oceny nowych graczy przed sezonem sprawdzają się jak na razie . Niepsuj prze kozak jak pisałem będzie wzmocnieniem i jest w Janickiego jak nie wierzyłem tak dalej nie wierzę ten transfer był niepotrzebny .

16            -13
~~~soso85
do wiślak90br
Wojtkowski musi popracować nad mentalnością, bo widać, że chce, a jak strzeli bramkę to będzie grał bez dużej presji. Paweł nie zagwarantuje 20 bramek na sezon, ale mecz ze Śląskiem pokazał, że nie jest z nim tak źle jak niektórzy by chcieli. Żeby jeszcze koledzy dostrzegali jego ustawienie a nie samemu wykańczali (Mak). Poczekajmy z oceną zespołu, bo zeszłoroczny przykład Pogoni, czy Wisły z sezonu 16/17 pokazuje, że nawet po 7 kolejkach będąc na ostatnim miejscu niekoniecznie trzeba spaść

26            -7
~~~Oj
Wstyd!!
Święta racja spadniemy na zbity ryj...rzeczywiście Niepsuj to kozak z jednym dośrodkowaniem w 89 min,ludzie przejżyjcie na oczy i popatrzcie w tabele!! Z Górnikiem też będzie w plecy i sie zacznie panika!!

13            -48
Maxi
Oj Pesymisto ...
.. Może mecze jeszcze nie są najlepsze w naszym wykonaniu ale brakuje kilku kluczowych zawodników jak Kuba , Vukan czy Burliga wrócą będzie ok jeszcze napastnik by się przydał . Powiedz mi jedno czy mamy gorszy skład niż w tamtym sezonie ? raczej nie więc będzie 8 ka na pewno a nie spadek pesymisto

27            -8
~~~Kamilwisl ak
Taktyka
A mi się wydaje że głównie przez taktykę są takie słabe wyniki choć 2 połowa z Lechią wyglądała lepiej. Mak zdecydowanie za dobra ocena wg mnie najgorszy.

11            -9