Poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r.

David Niepsuj: - Dziś liczą się dla mnie tylko trzy punkty

- Cieszymy się bardzo, bo to są ważne trzy punkty. Szacunek dla drużyny i trenerów, że dziś mogliśmy wygrać bardzo trudny mecz. Oby tak dalej - mówił po swoim debiutanckim zwycięstwie w wiślackich barwach nasz nowy od niedawna obrońca, David Niepsuj.

- Różne mecze były z mojej strony. Ja bardzo dobrze się czuję, ale muszę się jeszcze dużo nauczyć. Zobaczymy co będzie dalej. Nie do końca jestem zadowolony z tego jak wygląda moja gra ofensywna. W ostatnim występie wyglądało to trochę lepiej, niż dzisiaj, ale dziś liczą się dla mnie tylko trzy punkty - dodał wiślak.

- Dla mnie następny mecz będzie pod pewnym kątem wyjątkowy, bo jedziemy do Szczecina. Ja skupiam się jednak na tym meczu jak na każdym innym. Jedziemy tam żeby wygrać - deklaruje Niepsuj.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Rozpierdu cha2019
Hmmm
Trenuj, ale jak wyzdrowieje Bury to wolę walecznego Burka :)

11            -29
~~~UcheJ1
Niepsuj
Bardzo solidnie w def, w ofensywie gorzej ale przede wszystkim ma bronić... Po ziemi podania + drybling na bardzo dobrym poziomie, dośrodkowania wołają za to pomstę do nieba...

27            -2
~~~Fa
Trenuj
Chłopie dośrodkowania bo nie umiesz tego robić,rozpędzasz sie z piłką,a później zatrzymujesz i cofasz do obrony!!!

21            -2
~~~Ruhi
Dgbjj
Często ma piłkę i pełno miejsca biegnie 20 m robi świetnie przewagę i ... Zatrzymuje się i podaje do tyłu. I tak 10 razy w każdym meczu

16            -2
~~~Stevie
Słaby mecz dziś zagrał
Tak jak ktoś już pisał podania głównie do tyłu, złe cdecyzje. Czekam na Burego

10            -5
wilkrobert13 2
Za defensywe należy pochwalić.
Dośrodkowania do poprawy!Niesamowicie waleczny zawodnik.Widoczny z przodu i z tyłu.Stolar to łebski facet!Wyciaga z niechcianych,czy zapomnianych zawodników nową energie i zapał do pracy!Wisła to wielka magia kiedy zaczynasz w Niej grać.Biała Gwiazda jak słońce.Doceniamy co nam na co dzień daje ale mało który żywy człowiek moze dostąpić zaszczytu stąpać po jej złotej goracej krainie.Kiedy się to takiemu piłkarzowi udaje a Biała Gwiazda go przyjmie staje się lepszym piłkarzem i zapewne lepszym człowiekien takze!:-) Oto odpowiedz dlaczego Wisła to nie tylko nazwa ale "Życie".

8            -1
~~~the real thomas
...
Lubie chłopaka za walkę i nieustępliwość, ale Burliga to wartość dodatnia do ofensywy!

5            -2