Piątek, 16 sierpnia 2019 r.

Maciej Stolarczyk: - Duże słowa uznania

- Trudno nie kryć zadowolenia po zwycięstwie 4-0, choć myślę, że ten wynik jest wysoki, a jakość rywala była naprawdę duża, bo zespół ŁKS-u prezentuje się od początku sezonu naprawdę bardzo dobrze, ale chciałbym w tym miejscu pogratulować zespołowi, bo wytrzymał ten napór ŁKS-u i co najważniejsze strzelił cztery bramki, czyli to, czego wcześniej nie mogliśmy zrobić - mówił po efektownej wygranej nad ŁKS-em, trener zespołu Wisły Kraków, Maciej Stolarczyk.

- Duże słowa uznania dla drużyny za to zwycięstwo i też duże słowa uznania dla kibiców, którzy mocno nasz zespół wspierali i chcieli pomóc w odniesieniu tego zwycięstwa. Myślę, że zarówno piłkarze, jak i kibice, są po tym spotkaniu zadowoleni - dodał trener.

Po przerwie na murawie zabrakło Lukasa Klemenza, który w trakcie pierwszej części zawodów był opatrywany.

- Lukas doznał urazu i doszedłem do wniosku, że nie warto ryzykować i taką podjąłem decyzję, że nie zagra w drugiej części meczu. Na diagnozę poczekamy myślę, że do poniedziałku, bo jest zbyt wcześnie, aby ją nakreślić. Czas pokaże jaka będzie diagnoza - przyznał Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła☆
brawo i nie zatrzymujemy
się . wygrywaCie z jaga i na następnym meczu na R22 jest 22 tys Wislaków . wspólnie możemy Wiele ..! Ave Wisla Krk

34            -3
~~~Prezes.
Panie Trenerze
Zadanie wykonane z naddatkiem jednobramkowym. Brawo! Cieszy wynik i gra. Gratulacje - tak zalecałem, z pewnością było warto wysłuchać. Pozdrowienia !

18            -6
~~~Pk
.........
Panie trenerze tak trzymać bo punkty potrzebne a i gra coraz lepsza ..

26            -3
~~~BeloHrvat skiABG22
Brozek!
Kapitalna forma, szybkosc, wytrzymanie pelnego dystansu. Nie widzialem go w takiej formie od 7 lat?

54            -2
~~~Peperoni
Wreszcie dobry mecz Wiselki
wreszcie dobra skutecznosc i zero z tylu. Gratulacje dla pana, druzyny i sterzelcow fajnych bramek. Ten mecz dobrze sie ogladalo.

37            -5
~~~Mruk
Brawo Stolar, Brawo Panie Trenerze!
W odróżnieniu do meczu w Szczecinie dzisiaj drużyna walcząca, szukająca wolnej przestrzeni do gry. Widać że Stolar dobrze odrobił lekcję... brakuje jeszcze czasem takich szybkich zagrań na jeden kontakt w środku co by odbierało przeciwnikowi chęci do gry a to jest konieczne jeżeli będziemy chcieli myśleć o czymś więcej niż tylko o lidze no ale to dopiero początek sezonu i zgrywania zespołu.

30            -2
SMOK
Zatroskany kibic
No i wypaliło. Wielkie ci dzięki jeszcze raz.

12            -4
SMOK
Ktoś kiedyś powiedział
"Stolarczyk będzie selekcjonerem kadry polski".

14            -6
lubi18
Gdzie hejt?
Po ostatniej kolejce połowa naszych sympatyków zwalniala już trenera, i pisali o tym że emerytami grami.. Jak to szybko zmienia się pogląd ludzi. Szacunek dla Pana trenera i każdego zawodnika który został z nami. Bardzo dobry wystep Silvy. Chucka potrzebuje jeszcze czasu, Kubuś kosmos. Brozio ...

9            -3