Sobota, 17 sierpnia 2019 r.

David Niepsuj: - Najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć

- To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć na wczorajsze urodziny. Wygraliśmy wysoko i na zero z tyłu. Dziś wyglądało to bardzo dobrze, zdominowaliśmy przeciwnika i cieszy to nasze zwycięstwo - mówił po meczu z ŁKS-em strzelec gola na 2-0 w tym spotkaniu, którym był David Niepsuj. Obrońca Wisły sprawił sobie tym golem doskonały prezent urodzinowy.

- Nigdy w Ekstraklasie nie jest łatwo, tak samo nie było łatwo dziś. Zagraliśmy jednak bardzo dobre spotkanie, skupialiśmy się nad naszymi zadaniami i wyszło to super - dodał wiślak.

- Mimo, że prowadziliśmy wysoko, to zawsze dążymy do strzelania kolejnych bramek. Myślę, że gdyby mecz trwał 10-15 minut więcej, to zdobylibyśmy jeszcze jedną bramkę. W ostatnich spotkaniach - jeżeli chodzi o poczynania ofensywne - to cała drużyna, jak i również ja, nie prezentowaliśmy się najlepiej. Myślę, że z meczu na mecz będzie to coraz lepiej wyglądać. Oby tak dalej. Jeżeli chodzi o osobiste cele, to marzę jeszcze o tym, żeby dołożyć asystę - mówił zadowolony obrońca.


 KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~gosc
rzeznik-nb
dle mnie tez wspanialy prezent na urodziny :) pawel da rade jeszcze nie raz

25            -1
~~~Jocker30
100 lat David!!!
Piękny gol😊😊😊

31            -1
~~~Combo1906
Sto lat
Jesteś silny szybki bardzo dobry z Ciebie obrońca

33            -3
SMOK
Często, gdy widzę cie w tv z profilu
Przypominasz mi Ondraska. Wczoraj świetny mecz Dawidzie. Tylko tak dalej.

16            -1
wilkrobert13 2
Dobre ma nazwisko !!
By samemu się motywować do dobrej gry!Nawet komentatorzy mu pomagają jak mogą i co chwila krzycza przez mikrofon..."Niepsuj" przy piłce"Niepsuj!" strzela!No i wczoraj strzelił.Oby tak dalej.Powodzenia w Białymstoku!Z taką obroną jest szansa że wywieziemy pozytywny wynik.A z przodu też mamy siłę ognia.Podobać się mogło wejście młodego Buksy!Bardzo odważny piłkarz pokazał ze przyszłość może należeć do niego a Wisła i my kibice będziemy się cieszy.ć z jego dobrej gry i goli dla naszej ukochanej"Białej Gwiazdy!"

9            -3