Sobota, 17 sierpnia 2019 r.

Maciej Sadlok: - Taki mecz był nam niezwykle potrzebny

- Nie da się ukryć, że taki mecz był nam niezwykle potrzebny. W dotychczasowych zdobywaliśmy mało bramek, dlatego też taki wynik to marzenie dla nas. Fajnie, że strzeliliśmy cztery bramki i przy tym żadnej nie straciliśmy. Oby tak dalej, oby to nie był tylko jeden taki mecz i obyśmy w kolejnych pokazywali podobną grę - powiedział po wysoko wygranym spotkaniu z ŁKS-em Łódź Maciej Sadlok.

- Wiedzieliśmy, że tak to będzie wyglądać, że po przerwie ŁKS ruszy. Wiedzieliśmy, że musimy być bardziej uważni. Michał Buchalik wybronił trochę sytuacji. Jest mocnym punktem i możemy na niego liczyć - dodał wiślak.

- Nie ukrywam, że wiem nad czym muszę pracować. Cały tamten sezon rozegrałem na środku obrony. Przeszedłem teraz na bok. Jest to inna pozycja, zdecydowanie inne zmęczenie, dużo więcej biegania. Wiedziałem, że początek będzie trudny, ale z meczu na mecz będzie wyglądać to lepiej - zakończył Sadlok.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~TSW
Sadlok najlepszy
z całej defensywy, dużo robił w ofensywie , asysta do Niepsuja

18            -12
~~~Prezes.
Panie Macieju - Gratulacje i zalecenia...
Według mnie rozegrał Pan bardzo dobre zawody. Proszę pamiętać, że rozliczany jest Pan z zadań defensywnych. W tym aspekcie było perfect - zero z tyłu. Zaczynajmy zawsze od tego. Z przodu niech swoje zadania wykonują napastnicy. Z tego będą rozliczani. Dla mnie gra Pan zawsze fajny futbol, a przede wszystkim z sercem dla Wisełki. Panu proponuję wyspecjalizować się w rzutach karnych- tu powinien Pan brylować i być pewnym punktem dla drużyny. Proszę nie traktować tego jak mentorstwo ... Powodzenia !!!

17            -14
SMOK
@~~~Prezes.
"Panie prezesie", z szacunkiem ale to należy do trenera!!!

5            -9
wilkrobert13 2
Dobry mecz Maćka.
Braki szybkościowe nadrabia umiejętnym zastawianiem się i doświadczeniem.

7            -5
~~~Prezes.
Panie "SMOK"
Cieszę się za włączenie się do dyskusji. Proszę czytać w przyszłości dokładnie i ze zrozumieniem. Wierzę, że nasze spostrzeżenia, również Pańskie, panie SMOK będą sprzyjać budowie i rozwojowi drużyny. W dzisiejszych czasach każda podpowiedź się liczy, a najważniejsze w tych podpowiedziach jest to, aby umiejętnie z nich skorzystać. Jednak jeśli w przyszłości w pełni zrozumie Pan kontekst postu, to z pewnością uzna go Pan za przydatny dla naszego wspólnego dobra. Pomimo tego bardzo dziękuję za przeczytanie mojego postu i głos w dyskusji. Serdecznie pozdrawiam...

7            -7
SMOK
@~~~Prezes.
Szkoda tylko, ze z ciebie prezes jak "z koziej .... trąba" i twoje rady są brane pod uwagę tylko przez ciebie samego. Pozdrawiam z szacuneczkiem.

2            -6